Арешт майна боржника в Україні


Арешт майна боржника в Україні

Фахівці юридичної компанії з питань примусового виконання допоможуть Вам швидко і юридично грамотно заарештувати майно боржника, вивести майно з-під арешту - зняти з майна арешт, накладений в судовому порядку. Ретельно вивчивши кожен окремо взятий випадок, наші адвокати знайдуть юридичні обґрунтування для ініціації цих процедур і забезпечать захист Ваших інтересів у всіх інстанціях. Ми допоможемо зняти арешт або вивести із застави машину, квартиру, будинок і будь-яка інша Ваше майно.

Стягнення боргів в Україні

Арешт майна боржника може накладатися в при відкритті виконавчого провадження або в процесі примусового виконання рішення українського суду або виконання рішення іноземного суду в Україні, а також постанов та інших актів державних чи інших уповноважених органів, після підтвердження інформації про наявність нерухомого або рухомого майна у боржника. Арешт нерухомого, рухомого майна, рахунків та інших активів боржника - це запобіжний захід з боку виконавця, метою якої є виключення ймовірності його відчуження боржником.

Міжнародний комерційний арбітраж

Адвокати з питань супроводу виконавчого провадження також надають клієнтам юридичні послуги зі зняття арешту в процесі виконавчого провадження з рухомого і нерухомого майна, рахунків та інших активів боржника. Ми надаємо повний юридичний сприяння з питань зняття арешту, відчуження нерухомого майна яке знаходиться під арештом, формуємо повний пакет документів для подачі на зняття арешту і ініціюємо процес прискореного зняття арешту на майно та інші активи накладеного в судовому порядку.

Стягнення боргу за кордоном в Україні

Наші адвокати проводять комплексний аналіз документів по кожному виконавчого провадження, включно з вивченням і аналізом судової справи з питання стягнення або примусового виконання рішення суду або іншого компетентного органу. Тільки після всебічного і повного вивчення всіх матеріалів по виконавчому провадженню ми вибираємо і пропонуємо найбільш ефективну в кожній конкретній ситуації стратегію вирішення питання в рамках виконавчого виробництва: оскарження рішення суду і перегляд справи, оскарження постанов виконавця, оскарження інших актів компетентних органів, виведення майна з- під застави, зняття арешту і заборони і інше.

Заборона боржникові на виїзд за кордон


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top