Стягнення боргу за рішенням іноземного суду

Професійне стягнення боргу за рішенням іноземного суду, виходячи з виконавчого листа, за вироком суду у межах кримінальної справи, за рішенням арбітражного суда.


Послуги про стягнення боргів, стягнення боргу за рішенням іноземного суду


Адвокати з питань стягнення боргів, а також з питань супроводу виконання рішень суду та інших органів, постійно надають юридичні послуги з супроводу виконавчого провадження з виконання рішень іноземних судів. Нашими клієнтами з питань стягнення боргів і з інших питань виконавчого провадження є іноземні громадяни та фірми з Польщі, Туреччини, Німеччини, Словаччини, Франції, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Грузії, Португалії, Греції, Австралії, Канади, США та інших країн.

 

Професійне стягнення боргу за рішенням іноземного суду:

 

 

Порядок визнання і виконання рішення іноземного суду, міжнародних арбітражів, інших компетентних органів іноземних держав регулюється законодавством, міжнародними договорами і конвенціями. Порядки визнання рішень іноземних судів має процесуальні особливості.

 

Рішення іноземного суду визнаються і підлягає виконанню тільки якщо їх визнання та примусове виконання передбачено міжнародним договором або принципом взаємності.

 

Рішення закордонного суду може бути пред'явлене ​​до виконання протягом строку встановленого законодавством з дня набрання рішенням суду законної сили, за винятком рішень іноземних судів про стягнення періодичних сум платежів.

 

Клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду оформляється в письмовій формі з додатком документів по стягненню і подається безпосередньо стягувачем або його законним представником (на підставі довіреності) або іншою особою, якщо це передбачено міжнародним договором.

 

Після надання клопотання і належним чином оформлених документів на примусове стягнення за рішенням іноземного суду, яке вступило в законну силу, суд видає виконавчий лист для виконання відповідно до законодавства про виконавче провадження. Після цього починається сам процес примусового стягнення.