Спадщина на будинок в Україні

Спадщина на будинок в Україні

Законодавством передбачено спадкування будинку після смерті спадкодавця і його оформлення в приватну власність. Необхідно звернутися і прийняти спадщину через заяву про прийняття спадщини бажано до приватного нотаріуса.

Оформлення спадщини за дорученням в Україні

Заява про прийняття спадщини або заяву про відмову від спадщини можна подати нотаріусу протягом 6-ти місяців з моменту смерті спадкодавця. Якщо перебігу шести місяців спадкоємець не подав заяву про прийняття спадщини, то йому доведеться відновлювати терміни на прийняття спадщини в судовому порядку.

Відновлення строків на прийняття спадщини в Україні

При подачі нотаріусу документів на оформлення спадщини на будинок необхідно подати нотаріусу для закладу спадкового справах документи на успадковані будинок і земельну ділянку на якому розташоване домоволодіння.

Оформлення спадщини на іноземця в Україні

Після оплати всіх податків, офіційних платежів, нотаріальних послуг, нотаріус видає спадкоємцю Витяг про право на спадщину на успадковані будинок і земельну ділянку на спадкоємця.

Адвокат по спадщині в Україні

Наші юристи нададуть Вам послуги з отримання повторних документів з РАЦС та інших органів на території України та за кордоном для підтвердження родинних зв'язків.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top