Спадщина на будинок

Спадщина на будинок

Законодавством передбачено спадкування будинку після смерті спадкодавця і його оформлення в приватну власність. Необхідно звернутися і прийняти спадщину через заяву про прийняття спадщини бажано до приватного нотаріуса.

оформлення спадщини за дорученням

Заява про прийняття спадщини або заяву про відмову від спадщини можна подати нотаріусу протягом 6-ти місяців з моменту смерті спадкодавця. Якщо перебігу шести місяців спадкоємець не подав заяву про прийняття спадщини, то йому доведеться відновлювати терміни на прийняття спадщини в судовому порядку.

відновлення строків на прийняття спадщини

При подачі нотаріусу документів на оформлення спадщини на будинок необхідно подати нотаріусу для закладу спадкового справах документи на успадковані будинок і земельну ділянку на якому розташоване домоволодіння.

оформлення спадщини на іноземця

Після оплати всіх податків, офіційних платежів, нотаріальних послуг, нотаріус видає спадкоємцю Витяг про право на спадщину на успадковані будинок і земельну ділянку на спадкоємця.

адвокат по спадщині

Наші юристи нададуть Вам послуги з отримання повторних документів з РАГСів та інших органів на території України та за кордоном для підтвердження родинних зв'язків.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top