Реєстрація бізнесу на іноземця в Україні

Реєстрація бізнесу на іноземця в Україні

Реєстрація компанії з іноземним засновником в Україні - це реєстрація бізнесу в Україні на іноземних засновників, яка має свої особливості і де засновниками і власниками українських компаній виступають нерезиденти. Юристи компанії надають послуги з реєстрації іноземних компаній в Україні з Канади, США, Білорусії, Литви, Іспанії, Росії, Туреччини та інших країн.

Послуги з реєстрації фірми на іноземця в Україні:

Юридичний супровід бізнесу в Україні

Найбільш оптимальною організаційною формою організації бізнесу за участю іноземців в Україні є реєстрація ТОВ в Україні (товариства з обмеженою відповідальністю). ТОВ - товариство з обмеженою відповідальністю - це окрема компанія, в якій засновниками є ​​іноземні громадяни або іноземна компанія, та які формуєютьстатутний капітал повністю, або частково. Дана компанія має всі права, якими відповідно до українського законодавства наділені аналогічні українські компанії. Компанія має право займатися господарською діяльністю, укладати контракти, брати на роботу співробітників.

Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

Статутний капітал іноземної компанії формується 3 способами: грошовими коштами (формується статутний капітал, з якого можна робити оплату офісу, техніки, виплату заробітних плат та розрахунки за договорами). Статутний капітал після його використання можна постійно поповнювати і в будь-яких розмірах - як один з варіантів відходу від ПДВ. Максимальний розмір статутного капіталу українським законодавством не обмежується так як і мінімальний; майном (техніка, меблі, програмне забезпечення та інше); грошовими коштами і майном.

Інвестиції в Україні

Директором компанії може бути громадянин України (немає ніяких складнощів в оформленні) або іноземець з посвідкою на проживання в Україні (або іноземець після отримання дозволу на працевлаштування в Україні) вартість дозволу залежить від країни громадянства директора.

Послуги англійською мовою в Україні


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top