Юридичні послуги для бізнесу для компаній

Юридичні послуги для бізнесу

Нашими клієнтами у напрямку юридичного обслуговування бізнесу є іноземні громадянам і іноземний бізнес. Адвокати та юристи з юридичної підтримки бізнесу надають клієнтам широкий спектр юридичних бізнес-послуг. Послуги юридичного супроводу фірм.

 

 

Послуги з юридичного супроводу бізнесу: консультації з питань реєстрації та ведення бізнесу, підготовка юридичних висновків, представництво інтересів при проведенні переговорів, розробка контрактів і документів компанії, правовий аналіз договорів та юридичних ризиків, надання рекомендацій, складання запитів та інформаційних листів, підбір і надання нормативних матеріалів, юридична перевірка установчих та інших документів, позасудове врегулювання конфліктів та медіація; претензійна робота і підготовка рекомендацій з вирішення конфліктів і проблемних ситуацій, юридичні розслідування і збір інформації, оцінка перспектив судового розгляду міжнародних комерційних суперечок та інших юридичних справ, підготовка письмового юридичного висновку; судовий захист бізнесу: представництво інтересів компаній в суді та інших органах, послуги адвоката для бізнесу і ведення судових спорів, послуги адвокат при розгляді комерційних суперечок в суді за кордоном, адміністративні спори, податкове право і податкова оптимізація, консалтинг, супровід перевірок, юридичний захист промислової власності; стягнення боргів з бізнесу: виконання рішень суду про стягнення заборгованостей за контрактами та іншими зобов'язаннями, міжнародний комерційний арбітраж тощо.

 

Супутні послуги для бізнесу: юридичний супровід угод з комерційною нерухомістю, супровід угод з купівлі-продажу бізнесу, послуги з корпоративного права, реєстрація фірм, внесення змін до установчих документів, реєстрація компанії в офшорі, юридичний супровід інвестиційних проектів (стартапи і технології), банкрутство і ліквідація фірм, імміграція за кордон через інвестиції, бізнес і купівлю нерухомості, Due Diligence, отримання документів, послуги усного перекладу документів, нотаріальний переклад документів, послуги нотаріуса тощо.

 

Юристи та адвокати юридичної фірми надають для бізнесу юридичні послуги з супроводу фірм. Наші фахівці допомагають клієнтам максимально мінімізувати юридичні ризики пов'язані з веденням бізнесу, допомагають уникнути негативних наслідків в процесі ведення бізнесу, а також максимально прагнуть мінімізувати фінансові втрати клієнтів.

Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top