Переоформлення ТОВ

Перереєстрація та переоформлення ТОВ в Україні, внесення змін до установчих документів компанії, зміна власника та переоформлення корпоративних прав, реєстрація змін


+380 67 208 7615

Перереєстрація фірми в Україні сприяє оптимізації і поліпшення господарської діяльності бізнесу і часто викликана необхідністю вносити зміни в організаційну структуру компанії. Перереєстрація компанії в Україні це досить копіткий і складний і процес, що вимагає певної бази навичок і знань. Залежно від складності внесених змін перереєстрація може проводитися від декількох днів до декількох місяців.

Перереєстрація ТОВ в Україні

 

При зміні складу учасників або засновників компанії проводиться: перереєстрація статуту; реєстрація змін в управлінні статистики; реєстрація змін в податковій інспекції; зміна даних в державному реєстрі.

 

Реєстрація змін складу учасників або засновників підприємства проводитися у випадках: входу нової особи до складу засновників або учасників; виходу особи зі складу засновників або учасників; виходу, входу, заміни особи зі складу засновників або учасників у зв'язку з продажем або передачею іншій особі акцій або частини вкладу статутного капіталу фірми.

 

За законодавством України кожен засновник і учасник компанії може продати або передати свої вклади та акції іншим учасникам або новим особам (якщо це дозволяють установчі документи). Тільки загальні збори засновників або учасників компанії можуть кого-небудь виключити або прийняти до свого складу. Примусово виключити учасника можна лише більшістю голосів на загальних зборах засновників або учасників компанії.

 

Документи необхідні для реєстрації зміни в Україні в складі засновників або учасників компанії (перереєстрація компанії): статут в старій редакції; статут у новій редакції; виписка та витяг з ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру); протокол про вихід або вході юридичної особи (або протокол про примусове виключення учасника або засновника); договір дарування, купівлі-продажу або передачі акцій або частини вкладу статутного капіталу фірми; копія паспорта; копія ідентифікаційного коду. Договір про купівлі-продажу корпоративних прав потрібно в обов'язковому порядку завіряти у нотаріуса.

 

Періодично в процесі діяльності підприємства виникає необхідність внесення змін до реєстраційних документів в Україні, перереєстрації, реорганізації вимагають державної реєстрації: внесення змін до установчих документів підприємства, що вимагають підписання нової редакції статуту: зміна розміру статутного фонду (збільшення або зменшення статутного капіталу); зміна складу засновників, учасників товариства; зміна юридичної адреси товариства; зміна назви товариства; інші зміни в статуті підприємства; внесення змін не пов'язані з установчими документами: зміна директора товариства; внесення змін до види діяльності (КВЕД); зміна організаційно-правової форми підприємства (реорганізація, перетворення).

 

Розробка установчих документів та внесення змін до установчих документів: надання та обслуговування юридичної адреси, внесення змін до статуту, зміна назви, заміна засновників, вихід (виведення) засновників, заміна керівника, видів діяльності, адреси, відновлення втрачених документів, зміна юридичної адреси, переклад в інший район, внесення змін до видів діяльності, отримання довідки з Єдиного державного, отримання виписки з Єдиного державного реєстру, отримання витягу й з Єдиного державного, надання відомостей (інформації) про український юридичну особу або підприємцяи.