Імміграція до Словаччини

Легальна імміграція до Словаччини на законних підставах, підготовка пакету документів для імміграції до Словаччини, юридичний супровід імміграційних процедур


Послуга відсутня !

Наші словацькі адвокати надають клієнтам юридичну допомогу та послуги адвоката в Словаччині з питань імміграції в Словаччину. Словаччина є однією з найбільш прийнятних країн для імміграції в Європу, оскільки є членом Європейського Союзу. Цікава імміграція в Словаччину з позиції наявності в країні високого рівня життя, політичної та економічної стабільності.

 

На сьогоднішній день Словаччина є однією із самих гостинних країн Європейського союзу, країна шенгенської зони. Імміграція в Словаччину не вимагає великих витрат і збору великого пакета документів. Отримавши ВНЖ або ПМЖ в цій країні, Ви маєте право безвізового відвідування всіх країн, що входять в Шенген, працювати і вчитися в будь-якій державі Європи. На даний момент візовий режим між Словаччиною та Україною спрощений. Для Вас відкриваються унікальні можливості для організації та ведення особистого бізнесу, гідного життя і розвитку. Територіальна, культурна і мовна близькість з Україною сприятиме легкої адаптації і швидкому вивчення мови.

 

Наші імміграційні адвокати допоможуть Вам зібрати і правильно оформити всі документи для подачі на посвідку на проживання, оформити візу для імміграції. При подачі документів через посольство витрачається багато часу на запис на подачу документів і подальшу пересилку їх з посольства в поліцію Словаччини. Тому ми рекомендуємо подавати документи безпосередньо в Словаччині, так як зазначений термін розгляду 90 днів рахується з моменту отримання поліцією Вашої заяви, а не з моменту подачі. Таким чином при подачі документів в Словаччині економиться багато часу.

 

Тимчасовий вид на проживання в Словаччині – найпоширеніший шлях для імміграції та проживання у Словаччині. На відміну від шенгенської візи, що дозволяє знаходиться на території країни не більше 90 днів за пів року, ВНЖ дає можливість жити в країні весь термін дії даного документа. Також віза не дозволяє працювати або займатися бізнесом під час перебування у Словаччині. Крім того, вид на проживання не обмежує переміщення і терміни перебування в будь-яких країнах Шенгену і не вимагає неодмінного знаходження в Словаччині не менше 180 днів у році. Крім цього, ми з радістю готові допомогти Вам підготувати документи для подачі і оформити ПМЖ в Словаччині. ПМЖ – постійне місце проживання, має вигляд ID картки і є окремим документом, хоч і діє тільки в комплекті з закордонним паспортом. Отримавши ПМЖ, ви знаходите безліч переваг.

 

ПМЖ в Словаччину – це прямий шлях для отримання громадянства. Для зручності наших клієнтів виконання і оплата договору проводиться в три етапи. На кожному етапі, Ви отримуєте кваліфіковану допомогу з усіх питань, наші адвокати в Словаччині здійснюють повну підтримку при знаходженні Вас в Словаччині, звівши до мінімуму Ваші матеріальні, моральні та часові витрати.

 

Ключовий момент з імміграції в Словаччину – це ретельна підготовка і вибір оптимального варіанту імміграції в Словаччину, правильне оформлення документів – легалізація документів та проставлення апостиля на документах для імміграції до Словаччини, витребування повторних документів для імміграції до Словаччини та отримання довідки про несудимість для надання в Словаччину , професійний переклад документів в бюро перекладів з нотаріальним посвідченням перекладу документів нотаріусом, у разі потреби.