Адвокат у Словаччині

Юридичні послуги та адвокат у Словаччині, представництво у суді у Словаччині, юридична допомога у Словаччині, юридична консультація.


Адвокат в Словакии для фирм и граждан

 

Офіс компанії у Словаччині не працює.

 

Цікавлять партнери у Словаччині.


Юридична компанія у Словаччині надає послуги із законодавства на території Словацької Республіки. Словацькі юристи та адвокати надають допомогу для словацьких та іноземних клієнтів з різних юридичних питан.

 

 

Компанія надає послуги у сфері словацького законодавства для бізнесу, громадян та іноземців. Юридичні адвокатські послуги надаються у Братиславі.

 

Юридичні послуги у Словаччині:

 

  • Консультація адвоката; послуги адвоката у суді у Словаччині: захист інтересів у суді, виконання рішень суду; адвокат у сімейних справах у Словаччині: розлучення, міжнародне розлучення у Словаччині, поділ майна; страховий адвокат із спорів за договорами зі страховими компаніями, стягнення страхових виплат; адвокат для іноземців у Словаччині;
  • Послуги зі стягнення боргів у Словаччині з фірм: розшук, арешт та продаж майна боржника, арбітраж та суперечки між фірмами з комерційних питань, відшкодування збитків; міжнародний комерційний арбітражний суд;
  • Оформлення спадщини у Словаччині (нерухомість, бізнес, гроші): адвокат по спадщині у Словаччині, оформлення прав на спадщину;
  • Адвокат з нерухомісті у Словаччині: супровід угод (житлова та комерційна нерухомість), перевірка нерухомості та документів, оформлення правочину у нотаріуса, реєстрація права власності, управління нерухомістю.

 

Юристи мають великий юридичний досвід із словацького законодавства, надають клієнтам юридичну допомогу в різних галузях законодавства російською, словацькою та англійською мовами.

 


Послуги юридичної компанії за кордоном (+18 країн):

+18 Країн