Реєстрація громадської організації в Україні

Підготовка документів для реєстрації громадської організації. Реєстрація громадської організації України. Місцева та всеукраїнська громадська організація.


Відкриття та реєстрація громадської організації в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Реєстрація громадської організації в Україні - це реєстрація об'єднання громадян створеного відповідно до законодавства України для захисту своїх соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших інтересів.

 

Відкриття та державна реєстрація громадської організації в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне

 

Види громадських організацій в Україні:

 

  • Всеукраїнська громадська організація - діяльність громадської організації поширюється на територію всієї України, організація має місцеві осередки в більшості областей України.
  • Місцева громадська організація - діяльність громадської організації поширюється тільки на території адміністративно-територіальної одиниці або регіону.
  • Міжнародна громадська організація - діяльність громадської організації поширюється на територію України і хоча б однієї іноземної держави.

 

Документи для реєстрації громадської організації в Україні: заява на реєстрацію громадської організації; статут громадської організації; протокол про створення громадської організації; відомості про засновників громадської організації; документ, що підтверджує місцезнаходження керівного органу громадської організації; реєстраційна картка на реєстрацію громадської організації; копії паспортів та податкових номерів засновників і президента громадської організації; квитанція про сплату держмита за реєстрацію громадської організації.

 

Після завершення реєстрації громадської організації в Україні Ви отримуєте наступні документи: Свідоцтво про державну реєстрацію громадської організації; Виписка з ЄДРПОУ про державну реєстрацію громадської організації; статут громадської організації; друк громадської організації.