Адвокат у Лісабоні

Адвокат у Лісабоні, юридична консультація по законодавству Португалії, юридична фірма у Лісабоні, юридичні послуги у Лісабоні для компаній, громадян та іноземців, захист і представництво інтересів в суді


Адвокат у Лісабоні та юридична фірма у Лісабоні


Місто Лісабон з його багатою історією, яскравою культурою та стратегічним розташуванням стало жвавим центром для місцевих і міжнародних компаній і громадян. Протягом багатьох років наша юридична фірма співпрацює з юридичними фірмами в Португалії та португальськими адвокатами в Лісабоні. Завдяки цій юридичній співпраці в Лісабоні ми можемо надавати клієнтам нашої компанії юридичну допомогу в Лісабоні.

 

Юридичні послуги та адвокат у Лісабоні

 

 

Юридична компанія та адвокати у Лісабоні відіграють вирішальну роль у наданні необхідної юридичної підтримки та консультацій для компаній і приматних осіб. Адвокати з Лісабона нададуть юридичні послуги та послуги адвоката у Лісабоні та юридичний супровід.

 

Юридичні послуги у Лісабоні:

 

  • Юридична консультація у Лісабоні для громадян, іноземців та підприємств; правовий аналіз та підготовка юридичних документів для судових та інших органів; представництво інтересів клієнтів в суді; послуги адвоката для громадян та іноземців у Лісабоні: захист у суді, поліції, прокуратурі. Отримання документів в державних органах, апостиль на документах.
  • Сімейний адвокат у Лісабоні: сімейне право, шлюборозлучний процес, розірвання шлюбу в суді та поділ майна при розлученні, міжнародне розлучення, шлюбний договір, аліменти, встановлення батьківства. Цивільний адвокат у Лісабоні - цивільні спори: судові спори, представництво інтересів у цивільному судочинстві, представництво та захист прав, визнання недійсних правочинів.
  • Адвокат з нерухомості у Лісабоні (житлова та комерційна нерухомість): юридичний супровід угод з нерухомістю у Лісабоні, супровід угод з комерційною та житловою нерухомістю, перевірка документів, допомога в укладенні договору.
  • Спадщина в Лісабоні (нерухомість, бізнес, банківські рахунки, акції): спадковий адвокат в Лісабоні, спадкові спори в суді, поділ спадщини через суд, спори між спадкоємцями, оформлення спадщини.
  • Імміграційні послуги у Португалії - імміграційне право: допомога з заявами на візи, дозволами на проживання в Португалії, послуги імміграційного адвоката в Лісабоні, підготовка імміграційних документів, імміграція до Португалії (бізнес-імміграція - реєстрація компанії, інвестиції, купівля нерухомості).
  • Страховий адвокат у Лісабоні – страхове право: позови у зв’язку з травмами та нещасними випадками, компенсація, юридичне представництво під час переговорів щодо страхування чи судових процесів, спори зі страховими компаніями в суді та стягнення страхових платежів.
  • Реєстрація компанії в Лісабоні та корпоративне право в Португалії: заснування бізнесу, банкрутство, підготовка установчих документів компанії, інвестиції; корпоративні спори.
  • Юридичний супровід компаній у Лісабоні: договори, посередництво, Due Diligence. Податкове право в Португалії та фінансове право: оптимізація податкової структури, корпоративне оподаткування, податкові консультації та оптимізація, забезпечення дотримання податкового законодавства.
  • Стягнення боргів у Лісабоні: стягнення заборгованості за договорами, адвокат зі стягнення боргів у Лісабоні, розшук активів боржника; комерційні судові процеси: комерційне право в Португалії, представництво бізнесу в комерційних судових процесах, вирішення конфліктів шляхом переговорів, комерційні спори в суді та міжнародний комерційний арбітраж.
  • Захист інтелектуальної власності (торговельні марки, авторські права та патенти): реєстрація та захист інтелектуальної власності - IP адвокат з інтелектуальної власності у Лісабоні, запобігання несанкціонованому використанню та порушенням.

 

За допомогою адвокатів бізнес і громадяни можуть впевнено орієнтуватися в юридичних складнощах. Для підприємств, які працюють у Лісабоні, пошук досвідченої юридичної фірми є незамінним для їх успіху та зростання. Юридичні фірми та адвокати в Лісабоні також надають свої послуги фізичним особам.