Апостиль за кордоном на документах фірм і громадян


Апостиль за кордоном

Фахівці з легалізації документів за кордоном надають клієнтам послуги з консульської легалізації та проставлення апостиля на документах за кордоном.

Апостиль на документах

 

Дуже часто у громадян і компаній виникає необхідність легалізації в консульствах іноземних держав або проставлення апостиля на документах за кордоном на документах самого різного роду, які були видані органами іноземних держав з метою надання таких документів в органи інших держав. Фахівці з легалізації іноземних офіційних документів виданих за кордоном проведуть консультації з питань легалізації документів за кордоном, і нададуть професійні послуги оперативної і правильної консульської легалізації та апостилювання документів виданих органами іноземних держав.

 

Ми проводимо консульську легалізацію документів за кордоном і ставимо апостиль на іноземних документах, виданих різними органами для громадян і компаній: виписки і свідоцтва з реєстраційних органів інших держав (про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерті, зміни прізвища); виписки та інші документи з іноземних державних і судових реєстрів на компанії і засновників; судові документи з-за кордону (рішення суду, постанови); довідки про відсутність судимості з-за кордону та інших іноземних документах за кордоном, а такоє надаємо послуги перекладу документів.

 

Легалізація іноземних документів потрібна для: оформлення віз і громадянства за кордоном, реєстрації та розірвання шлюбу, для роботи за кордоном, оформлення спадщини за кордоном, покупки і продажу нерухомості, усиновлення дітей (міжнародне усиновлення), реєстрації фірм за кордоном, навчання за кордоном тощо.

 

Дуже часто у громадян і компаній виникає необхідність легалізації в консульствах іноземних держав або проставлення апостиля на документах за кордоном на документах самого різного роду, які були видані органами іноземних держав з метою надання таких документів в органи інших держав.

Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top