Адвокат з кредитів, кредитний адвокат в Україні

Адвокат по кредитах

Адвокат по кредитах здійснює юридичний супровід по кредитах, що дозволяє мінімізувати правові та фінансові ризики. Клієнт в основному звертається до адвоката тоді, коли всі кредитні документи вже підписані - це велика помилка.

Послуги адвоката по кредитах:

 • консультація адвоката по кредитах і аналіз кредитних договорів
 • досудове врегулювання кредитного спору по кредиту
 • визнання договору кредиту недійсним
 • поділ кредиту через суд
 • оформлення Ліцензії НБУ на відкриття рахунку в банку за кордоном і Ліцензії НБУ для іноземних інвестицій
 • перекредитування, реструктуризація кредиту, переведення доларового кредиту в гривневий
 • переведення кредиту в інший банк
 • виведення майна з під застави і зняття арешту
 • оскарження в суді сплати прибуткового податку на користь держави з сум кредитної заборгованості
 • захист поручителя по кредиту
 • виключення недостовірної або незаконно розміщеної особистої інформації про особу в Бюро кредитних історій
 • повернення депозиту, зняття арешту та застави та інші послуги.

адвокат у кримінальних справах

У провадженні адвокатів по спорах з банками в Україні нашої юридичної компанії знаходиться більше 300 справ за кредитними спорами, з такими банками, як УкрСиббанк, Промінвестбанк, Ерсте банк, Регіон-банк, Грант, Форум, Надра, Золоті ворота, Шведбанк, Київ, Брокбізнесбанк, Морський транспортний банк, Кредит Дніпро, Імексбанк, Ощадбанк, Кредитпромбанк, Мегабанк, Меркурій, Райфайзен, Укрсоцбанк, Прокредит банк, Полтава-банк, Південний, Унікредит - UniCreditBank, Фінанси і Кредит, ОТП, Правекс-банк, Украгазбанк, Ренесанс Кредит , Альфа - банк, Укрексімбанк, Юніверсал банк, Credit Agricole, ПриватБанк, Аркада, Дельта банк, Кредобанк, ПУМБ і інші.

адвокат по стягненню боргів

Згідно з офіційними даними Національного банку України кожен п'ятий українець, який взяв кредит, стикається з фінансовими труднощами при його погашенні і в результаті опиняється в борговій ямі. Основні причини виникнення таких плачевних ситуацій, на думку фахівців - відсутність фінансової грамотності населення, незнання елементарних математичних засад і необ'єктивне оцінювання своїх фінансових можливостей. У результаті часто позичальники, підписуючи кредитний договір з банком, власною рукою підписують собі вирок.

адвокат по нерухомості

Підписуйте кредитний договір грамотно! Ідеальна та ситуація, коли при оформленні кредиту Ви отримуєте грамотну кваліфіковану підтримку юриста ще на етапі вивчення кредитного договору. Погодьтеся, далеко не кожен позичальник розуміє, що означає, наприклад, термін «ефективна процентна ставка». І не кожен зрозуміє, що поняття «управління кредитом» в нібито безвідсотковий кредит - це ті ж відсотки, тільки хитро заховані. До того ж багато банків і кредитних спілок мають звичай не надавати клієнтам всю необхідну інформацію в повному обсязі або, піклуючись виключно про своє фінансове благополуччя, переступають через клієнта і включають в договір пункти, відверто порушують діючі норми законодавства.

адвокат по сімейних справах

Саме тому кваліфікована підтримка адвоката по кредитах ще на початкових етапах підписання договору кредитування - запорука Вашої фінансової захищеності. Фахівці нашої компанії проводять юридичні консультації з питань, що стосуються кредитування, і складають детальний аналіз кредитних договорів. Всебічну професійну допомогу в компанії Вам нададуть кредитний адвокат, кримінальний адвокат, страховий адвокат.

страховий адвокат

Судовий спір з банком? - Ми допоможемо! Якщо в силу обставин, що склалися Ваше справа доведена до судових спорів - не впадайте у відчай! Наші юристи допоможуть захистити і відстояти Ваші права і майно, знайдуть оптимальні шляхи виходу з ситуації, що склалася. Банківські спори - складний процес, тому не втрачайте час і не погіршуйте ситуацію, намагаючись відстояти свої права самостійно. Довірте Ваші інтереси справжнім професіоналам. У провадженні наших адвокатів по кредитах знаходиться більше 300 справ по всій Україні. Ми володіємо солідним досвідом роботи в сфері банківського, процесуального, цивільного та господарського сегментів законодавства. Ретельно проаналізувавши ситуацію, наші кредитні адвокати запропонують варіант рішення, який максимально захистить і відстоїть Ваші права.

оформлення спадщини

Юридична компанія надає юридичний супровід у всіх сферах кредитних правовідносин! Підходьте до питань кредитування відповідально, не дайте банкам загнати Вас у боргову яму. Наші юристи і адвокати, які мають багаторічний досвід ведення кредитних справ, володіють усіма тонкощами взаємовідносин з кредитними організаціями і успішно захистять Ваші інтереси від неправомірних дій банків і колекторських агентств, допоможуть зберегти Ваше майно і бізнес!

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Чехія   Польща
Іспанія   інші країни

 

Послуги компанії:

 

 

юридична франшиза

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top