Адвокат у справі про вбивство в Україні

Адвокат за ст. 115 КК України – Вбивство. Умисне та ненавмисне вбивство (скоєне з необережності) заподіяння смерті людині. Вбивство в Україні Адвокат у кримінальних справах про вбивства. Адвокат у справі про вбивство в Україні.


Адвокат по вбивствах в Україні, адвокат у справі про вбивство в Україні, вбивство ви Україні

+380 67 208 7615

Найнебезпечнішим кримінальним злочином, що карається, є вбивство людини. Адвокати у справах про вбивства юридичної компанії надають професійні адвокатські послуги із захисту клієнтів у найскладніших кримінальних справах про вбивства.

 

Ненавмисне та навмисне вбивство - Адвокат у справі про вбивство в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Не правильно думати, що вбивство може вчинити лише холоднокровна, повністю позбавлена ​​моральних підвалин людина. Залежно від життєвих обставин, вчинити злочин може кожен. Різниця лише у тому, яке вбивство скоєно. Одна справа, умисне вбивство, коли злочин довго планується і вчиняється задля отримання винагороди та інша справа у разі перевищення оборони або вбивство з необережності.

 

Захист адвокатом по вбивствах - Адвокат у справі про вбивство в Україні:

 

  • консультація адвоката щодо злочинів про вбивства;
  • ознайомлення із матеріалами кримінальної справи; участь у проведенні процесуальних слідчих дій; збирання доказів, інформації, документів;
  • захист інтересів у суді щодо вбивства; апеляція, касація.

 

Кримінальний закон встановлює покарання у вигляді ув'язнення або довічного ув'язнення за умисне вбивство: однієї особи; двох або більше осіб; малолітню дитину або жінки, яка свідомо для винного перебувала у стані вагітності; заручника; здійснене з особливою жорстокістю; здійснене способом, небезпечним життя багатьох осіб; з корисливих мотивів; із хуліганських мотивів; особи або її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового чи громадського обов'язку; з метою приховати інший злочин чи полегшити його вчинення; об'єднане із згвалтуванням або насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом; вчинене на замовлення; скоєне за попередньою змовою групою осіб; скоєне особою, яка раніше вчинила вбивство.

 

Інші злочини щодо вбивств: умисне, здійснене у стані сильного душевного хвилювання; вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або після пологів; у разі перевищення меж необхідної оборони або заходів, необхідних для затримання злочинця; з необережності.

 

Незалежно за якою зі статей, звинувачується людина, адвокат по криміналу, повинен довести повну невинність клієнта, його непричетність до скоєння злочину, зібрати та виявити всі пом'якшувальні обставини, якщо людина дійсно вбила.