Стягнення боргу для фірм і громадян


Стягнення боргу

Послуги по стягненню боргів надають професійні адвокати по стягненню боргів і інших заборгованостей за контрактами з бізнесу і громадян.

 

 

Адвокати по стягненню боргів проводять юридичні консультації по стягненню боргів, юридичний аналіз документів і причин виникнення заборгованості, підготовку документів для відкриття процедури стягнення, підготовка плану заходів щодо стягнення боргу, досудове врегулювання за борговими зобов'язаннями, пошук активів боржника для подальшого стягнення заборгованості, арешт активів боржника і майна, судове стягнення боргу та ведення справ про стягнення боргу в суді, ведення справ в міжнародних комерційних арбітражах, супровід виконавчого провадження та виконання рішень суду про стягнення боргу (рішень іноземних судів) про стягнення боргів за кордоном. Послуги по стягненню боргів надають професійні адвокати по стягненню боргів і інших заборгованостей за контрактами з бізнесу і громадян.

 

Наші фахівці та адвокати проводять роботу по стягненню боргів для: страхових компаній, банків і кредитних організацій, лізингових компаній, факторингових компаній, а також для інших компаній у яких виникає необхідність в стягнення заборгованостей з контрагентів за контрактами.

 

Наш багаторічний досвід роботи по законному стягненню боргів, дозволяє в переважній більшості випадків довести процес стягнення заборгованостей до реального стягнення. Діяльність у напрямку стягнення заборгованості проводиться в суворій відповідності до законодавства.

 

Самостійне стягнення боргів вимагає значних витрат і професійних співробітників з досвідом роботи в даній сфері, які реально зможуть допомогти клієнтам стягнути заборгованості та інші платежі з боржників. Наші адвокати по стягненню боргів мають великий досвід стягнення боргів і заборгованостей з громадян і фірм.

Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top