Стягнення адвокатом боргу для фірм та громадян


Стягнення боргу

Послуги зі стягнення боргів надають професійні адвокати по роботі з боргами та іншими заборгованостями за контрактами з бізнесом та громадянами.

Послуги зі стягнення боргів

 

Адвокати з боргових спорів проводять юридичні консультації, юридичний аналіз документів та причин виникнення заборгованості, підготовку документів для відкриття процедури стягнення, підготовку плану заходів, досудове врегулювання за борговими зобов'язаннями, пошук та арешт активів боржника та майна, судове та позасудове стягнення, ведення справ в міжнародних комерційних арбітражах, супровід виконавчого провадження та виконання рішень іноземних судів щодо контрактних зобов'язань за кордоном.

 

Фахівці та адвокати проводять роботу зі стягнення для страхових компаній, банків та кредитних організацій, лізингових компаній, факторингових компаній, а також для інших компаній, у яких виникає необхідність у стягненні заборгованостей з контрагентів за контрактами. Багаторічний досвід роботи з законного стягнення в законному порядку боргів дозволяє в переважній більшості випадків довести процес стягнення до реального стягнення.

 

Самостійне стягнення за фінансовими зобов'язаннями вимагає значних витрат та професійних працівників у цій сфері, які реально зможуть допомогти клієнтам стягнути заборгованості та інші платежі з боржників за кордоном. Адвокати зі стягнення через суд боргів мають великий досвід юридичного стягнення у суді.

Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top