Юридична компанія Рубікон в Украиїні


Юридична компанія в Україні

Ми вміємо вирішувати складні завдання!

 

Вітаємо Вас на офіційному сайті Міжнародної Юридичної компанії Рубікон. Ми готові стати Вашим надійним партнером і відповімо на всі запитання, що Вас цікавлять!

Адвокат для громадян в Україні

Юридична компанія Рубікон - міжнародна юридична компанія, яка забезпечує надійний правовий захист інтересів клієнтів, надає юридичні та консалтингові послуги для приватних осіб і бізнеса з різних юридичних питань з 2009 року.

Адвокат для IT в Україні

Юридична компанія Рубікон надає юридичні послуги широкого профілю приватним і корпоративним клієнтам, забезпечує ефективну юридичний захист фізичним і юридичним особам. Ми допомагаємо клієнтам в досягненні поставленої мети і надаємо якісні юридичні послуги.

Реєстрація бізнесу в Україні

Юридична компанія Рубікон - команда досвідчених адвокатів і юристів з багаторічним досвідом роботи в сфері юриспруденції, які знають свою справу та надають юридичні послуги високої якості. Юристи та адвокати юридичної компанії є чинними членами професійних правових об'єднань.

Адвокат для бізнесу в Україні

Ми побудували велику партнерську юридичну мережу в Україні і за кордоном, більш ніж в 30 країнах. Наші партнери: понад 100 юридичних компаній в Україні і за кордоном, більше 300 приватних адвокатів і юристів за кордоном. Понад 70% наших партнерів за кордоном - це російськомовні та українськомовні адвокати.

Нерухомість в Україні

В основі нашої роботи - дотримання професійної етики в роботі з клієнтами, чесність і повага до клієнта, надання клієнту всієї інформації, дотримання повної конфіденційності.

Інтелектуальна власність в Україні

Міжнародна Юридична компанія Рубікон - це багатопрофільна міжнародна юридична фірма, в якій працюють професійні адвокати та юристи, що спеціалізуються на наданні різних юридичних послуг в Україні і за кордоном. Наші адвокати та юристи надають юридичні послуги іноземними мовами. Незважаючи на великий професійний юридичний досвід роботи, Юридична компанія Рубікон постійно розвивається: ми відкриваємо нові відділення фірми в Україні та за кордоном; наші адвокати та юристи, незважаючи на багаторічний досвід, постійно проходять стажування, беруть участь в наукових і практичних конференціях з метою підвищення свого професійного рівня; ми завжди відкриті для молодих і амбітних фахівців, яким ми допомагаємо стати професіоналами; ми постійно розширюємо перелік юридичних послуг, що надаються.

Спадщина в Україні


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top