Адвокат у справі про шахрайство в Україні

Адвокат за ст. 190 КК України – Розкрадання чужого майна або набуття права на чуже майно через обман чи зловживання довірою, шахрайство в Україні. Адвокат у кримінальних справах про шахрайство. Адвокат з шахрайства. Адвокат у справі про шахрайство в Україні.


Адвокат з шахрайства, адвокат у справі про шахрайство в Україні, шахрайство в Україні

+380 67 208 7615

Адвокати у справах про шахрайство в Україні здійснюють професійну захист з кримінальних злочинів, які передбачені Кримінальним Кодексом, зокрема у таких справах, як шахрайство в Україні.

 

Шахрайство - Адвокат у справі про шахрайство в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Поширеним видом злочинів проти власності є шахрайство (ст. 190 Кримінального Кодексу України). Шахрай - це людина, що обманює інших людей з корисливих цілей. Шахрайство - заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживанням довірою.

 

Послуги адвоката при шахрайстві - Адвокат у справах з шахрайства в Україні:

 

  • консультація адвоката по шахрайству в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по шахрайству; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів у справах про шахрайство в суді та правоохоронних органах у справах про шахрайство; апеляція і касація;
  • послуги адвоката по шахрайству для іноземців в Україні.

 

На відміну від інших форм викрадення власності, при шахрайстві злочинець використовує обман чи зловживає довірою потерпілого, після чого заволодіває чужим майном або набуває право на нього. Обман або зловживання довірою, при цьому злочині, є способом заволодіння майном або придбання права на нього. Обман при шахрайстві - це помилкове твердження винним у тому, що свідомо не відповідає дійсності, або ж умисне замовчування про факти, що мають істотне значення. Зловживання довірою - своєрідна форма обману, яка виражається в несумлінному використанні злочинцем довіри, яку надає йому потерпілий. Злочин визнається закінченим з моменту фактичного переходу майна або права на майно на користь винного.

 

Кримінальний закон розрізняє кілька видів шахрайства: шахрайство, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб або заподіяло значної шкоди потерпілому; шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки; шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою. Кримінальний Кодекс, в залежності від конкретних обставин справи, встановлює кілька видів покарання за шахрайство. Самим м'яким з них є штраф, а найсуворішим - позбавлення волі на строк до дванадцяти років, з конфіскацією майна. Захист у кримінальній справі шахрайство один з напрямків діяльності наших кримінальних адвокатів.