Продаж фірми в Польщі для громадян та іноземців

Продаж фірми в Польщі

+48 515 545 998

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Часто підприємці, які раніше відкрили відкрили підприємство в Польщі, замислюються про те, як його позбутися.
 
Особливо це питання актуальне якщо діяльність не ведеться, витрати по утриманню фірми стають тягарем і забирають багато часу, а також в ситуаціях коли бізнес приносить прибуток, але більш не цікавий і власник хоче продати працюючий бізнес і отримати за нього гроші. Одним з варіантів переоформлення такого бізнесу є продаж корпоративних прав третім особам - продаж фірми. Ми допомагаємо нашим клієнтам продати працюючий бізнес в Польщі або польські компанії в різних містах Польщі.

 

Продаж фірми є одним з найпоширеніших способів для власників польського підприємства переоформити бізнес на іншого власника. Реалізація цього варіанту можлива за умови, що є бажаючі таку компанію придбати. Попитом користуються фірми, які за час своєї діяльності сформували обіг коштів на рахунку або певну кредитну історію, або мають необхідну ліцензію і навіть просто є платником VAT (ПДВ).
 

Процедура покупки фірми в Польщі:

 

  • перший етап - пошук фірми. Найскладніший і найвідповідальніший етап. Ринок заповнений пропозиціями, однак, після проведення переговорів і первинної, поки ще усній, домовленості, варто відразу ж провести другий етап, щоб остаточно визначити, чи варто взагалі зв'язуватися саме з цією фірмою.
  • другий етап - аудит. На цьому етапі встановлюють, чи подана податкова звітність, чи є податкова заборгованість, баланс фірми, кредиторська і дебіторська заборгованість, хто працює на фірмі, чи правильно працівники оформлені і звільнені колишні (для інформації - трудові спори займають дуже істотну частину суперечок в судах Польщі , суми стягнень і штрафи астрономічні) і інше. Має сенс вивернути попередню діяльність фірми навиворіт, щоб усвідомлювати реальний стан речей.
  • третій етап - оформлення у нотаріуса продажу (переоформлення) фірми. Нотаріус запевнить угоду по переходу корпоративних прав. Також на цьому етапі необхідна участь юристів з корпоративного права, які підготують всі документи з урахуванням інтересів клієнта.
  • четвертий етап - реєстрація змін в державному судовому реєстрі (KRS). Візит до виданих нотаріусом документами в відповідну контору за місцем реєстрації.

 

Переоформлюючи фірму, ви отримуєте документ, в якому прописані всі механізми і всі справи вашої фірми, зазначено, хто і як веде справи, які види діяльності здійснює фірма, яка назва у фірми, місце реєстрації, адреса здійснення діяльності та інше. При правильній підготовці документів юристами, нотаріус може внести відповідні зміни в документи і державні реєстри таким чином, що в подальшому позбавить Вас від досить істотних витрат і візитів в державні органи.
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top