Адвокат у справі про наркотики в Україні

Адвокат за ст. 307 – 309 КК України – Виготовлення, розповсюдження, придбання та зберігання наркотиків. Злочини пов'язані з наркотиками, незаконна комерційна діяльність, культивування, виготовлення, розповсюдження та збут наркотиків. Незаконне обіг наркотиків в Україні. Адвокат у справі про наркотики в Україні. Адвокат з наркозлочинів.


Наркозлочини та незаконний обіг наркотиків, адвокат у справі про наркотики в Україні, адвокат із наркотиків в Україні

+380 67 208 7615

Адвокат по наркотикам в Україні здійснює захист клієнтів по різним видам кримінальних злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів і прекурсорів, які кваліфікуються відповідно до Кримінального кодексу України.

 

Незаконний обіг наркотиків - Адвокат у справі про наркотики в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Закон вказує різні види злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотиків і прекурсорів, а саме: незаконне виробництво наркотиків, контрабанда наркотиків, виготовлення наркотиків, зберігання наркотиків, перевезення наркотиків, придбання і пересилання наркотичних засобів або аналогів.

 

Захист адвокатом з наркотиків - Адвокат у справах про наркозлочини в Україні:

 

  • консультація адвоката з наркотиків в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по наркотикам; участь при проведенні процесуальних слідчих дій у справах про наркотики; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів в суді у справах про торгівлю наркотиками і правоохоронних органах; апеляція і касація;
  • послуги адвоката з наркотиків для іноземців.

 

Всього в Кримінальному Кодексі України, цьому виду злочинів присвячені понад двадцять статей (ст.ст. 305 - 327 Кримінального Кодексу України), за якими передбачена кримінальна відповідальність, за порушення порядку в сфері обігу наркотиків та інших наркотичних засобів. Одними з найбільш небезпечних кримінально-караних діянь вважаються: контрабанда наркотичних засобів (ст. 305 КК України), використання коштів отриманих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та збут наркотичних засобів (ст. 307 КК України).

 

За злочин у сфері незаконного обігу наркотиків та наркоторгівлі, чинне законодавство передбачає різні види покарань за злочини пов'язані з наркотиками, в більшості своїй пов'язані з позбавленням волі на тривалий термін, а в деяких випадках з конфіскацією майна. Багато людей помилково припускають, що збут наркотиків, має місце тоді, коли є факт продажу речовини і отримання за нього грошових коштів. Але це далеко не так. Досить просто пригостити, подарувати, безоплатно передати наркотичну речовину, іншій людині, щоб вчинить злочин, передбачений ст. 307 КК України.

 

Тільки висококваліфікований кримінальний адвокат з наркотиків в Україні, що спеціалізується на веденні кримінальних справ по наркотиках, може захистити Вас і допомогти в складній життєвій ситуації.