Кримінальний адвокат з ДТП в Україні

Адвокат з кримінальних злочинів, скоєних внаслідок ДТП в Україні. Юридична захист при дорожньо-транспортних пригодах спричинили тяжкі наслідки або завдали шкоди здоров'ю. Кримінальний адвокат з ДТП в Україні. Адвокат у кримінальних справах за ДТП зі смертельним наслідком.


Кримінальні справи про ДТП, кримінальний адвокат з ДТП в Україні, кримінальний злочин у ДТП

+380 67 208 7615

Адвокат у кримінальних справах при ДТП в Україні надає юридичні послуги по захисту інтересів винуватця у кримінальній справі про ДТП, а також потерпілих при ДТП, в рамках кримінального провадження по ДТП.

 

Кримінальний авто адвокат - Кримінальний адвокат з ДТП в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України, кримінальна відповідальність для водія транспортного засобу може настати у разі скоєння ДТП, якщо при цьому потерпілий отримав середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження, а так само, якщо при цьому наступила смерть потерпілого в ДТП. З моменту скоєння ДТП, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження і пошкодження середньої тяжкості, а також при ДТП зі смертельними наслідками, важливим є залучення фахівця - кримінального адвоката по ДТП в Україні.

 

Послуги адвоката з ДТП - Кримінальний адвокат з ДТП в Україні:

 

  • консультація адвоката у кримінальних справах про ДТП в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про ДТП і участь при проведенні процесуальних слідчих дій;
  • захист у кримінальній справі про ДТП в суді та правоохоронних органах; апеляція і касація, збір доказів, інформації та документів;
  • послуги кримінальної адвоката по ДТП для іноземців в Україні.

 

Головним завданням слідчого, є збір доказ по справі, їх повне дослідження, з'ясування обстановки і обставин скоєння ДТП. В ході розслідування у справі, слідчий проводить допит учасників і свідків ДТП та призначає всі необхідні експертизи. На досудовому етапі і в процесі розгляду кримінальної справи в суді, адвокат у справах про ДТП здійснює захист прав та інтересів винуватця ДТП, а також захист прав потерпілого. Після закінчення досудового слідства, слідчий надає можливість винуватцеві ДТП і потерпілому ознайомитися з матеріалами кримінального провадження і вручає винуватцю обвинувальний акт, після чого матеріали кримінальної справи про ДТП підлягають розгляду в суді. Тільки професійний адвокат може оперативно зорієнтуватися в ситуації, що склалася, а також безпосередньо включитися в процес розслідування кримінальної справи, як на стороні винуватця, так і на стороні потерпілого.