Адвокат у справі про крадіжку в Україні – Крадіжка

Адвокат за ст. 185 КК України – Крадіжка. Таємне розкрадання чужого майна та грошей. Крадіжка в Україні. Адвокат у кримінальних справах про крадіжки. Адвокат у справі про крадіжку в Україні.


Адвокат з крадіжок в Україні, адвокат у справі про крадіжку в Україні, крадіжка грошей та майна

+380 67 208 7615

Адвокат у справах про крадіжки здійснює захист підозрюваного, обвинуваченого, підсудного з різних видів злочинів, які кваліфікуються відповідно до Кримінального кодексу України, зокрема за такими як крадіжка (ст. 185 Кримінального Кодексу України).

 

Крадіжка грошей та майна - Адвокат у справі про крадіжку в Україні:

Київ
Харків
Львів

 

Послуги адвоката з крадіжок - Адвокат у справі про крадіжку в Україні:

 

  • консультація адвоката з справ про крадіжки
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про крадіжку
  • участь при проведенні процесуальних слідчих дій при розслідуванні справи про крадіжку
  • захист інтересів в суді у справах про крадіжки
  • апеляція і касація, збір доказів, інформації та документів
  • послуги англомовного адвоката з крадіжок

 

Одним з найбільш розповсюджених видів злочинів є злочини проти власності, а найпоширенішим серед них - крадіжка. Крадіжка - це таємне викрадення чужого майна.

 

Існує кілька видів крадіжки: крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб; крадіжка, вчинена з проникненням у житло, або інше приміщення чи сховище або яка завдала значної шкоди потерпілому, крадіжка, вчинена у великих розмірах; крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або вчинена організованою групою.

 

Залежно від обставин справи, Кримінальний Кодекс України встановлює різні види покарання, за цей вид злочину, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до дванадцяти років.

 

Правильна кваліфікація діяння, уважне і всебічне вивчення матеріалів справи, вивчення даних про особу, виявлення усіх пом'якшуючих обставин справи - все це робота адвоката у кримінальних справах про крадіжки в Києві та Харкові, зокрема при звинуваченні в крадіжці. Тільки професійний адвокат з крадіжок в Києві та Харкові може надати професійну юридичну допомогу в питаннях захисту при звинуваченні в крадіжці.