Адвокат у справі про контрабанду в Україні

Адвокат за ст. 201, 201-1, 201-4 305 КК України – Контрабанда. Незаконне переміщення через державний кордон товарів, цінностей та інших предметів. Контрабанда в Україні. Адвокат у кримінальних справах щодо контрабанди наркотиків, зброї, антикваріату, грошей, заборонених товарів. Адвокат у справі про контрабанду в Україні.


Адвокат з контрабанди, адвокат у справі про контрабанду в Україні, контрабанда в Україні

+380 67 208 7615

Адвокати по контрабанді в Україні здійснюють професійний захист громадян з кримінальних злочинів, зокрема в таких справах, як контрабанда в Україні.

 

Контрабанда зброї, наркотиків, цінностей - Адвокат у справі про контрабанду в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Контрабанда (ст. 201 КК України) - це переміщення товарів через митний кордон поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, вчинене у великих розмірах, а також переміщення історичних та культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, радіоактивних або вибухових речовин, контрабанда зброї і боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї та бойових припасів до неї). Також охоплюється складом даного злочину, контрабанда стратегічно важливих сировинних товарів, щодо яких законодавством встановлено відповідні правила вивезення за межі України.

 

Захист адвокатом з контрабанди - Адвокат у справі про контрабанду в Україні:

 

  • консультація адвоката по контрабанді в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про контрабанду; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів у справах про контрабанду в суді та правоохоронних органах; апеляція і касація;
  • послуги адвоката по контрабанді для іноземців в Україні.

 

Контрабанда товарів вважається вчиненою у великих розмірах, якщо їх вартість у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Даний злочин вважається закінченим в момент вчинення суспільно небезпечних дій (використання схованки, переміщення поза зоною митного контролю та ін.). Даний вид злочину може бути здійснений тільки з прямим умислом. За скоєння злочину, передбаченого ст. 201 Кримінального Кодексу України (контрабанда), законом передбачено покарання від трьох до дванадцяти років, з конфіскацією майна, в залежності від обставин справи. Бувають випадки, коли в контрабанді беруть участь люди, які не мають поняття про те, що їх використовують при скоєнні злочину. В такому випадку правоохоронні органи повинні довести наявність умислу на вчинення цього злочину, а адвокат у кримінальних справах про контрабанду, повинен докласти всіх зусиль на захист і виправдання людей, що потрапили в цю ситуацію.