Адвокат у справі про грабіж в Україні

Адвокат за ст. 186 КК України – Грабіж. Адвокат у справі про Грабіж в Україні. Відкрите розкрадання чужого майна. Адвокат у кримінальних справах про пограбування в Україні.


Пограбування, адвокат у справі про грабіж в Україні, адвокат по пограбуванню в Україні

+380 67 208 7615

Кримінальний адвокат у справах про грабіж надає клієнтам послуги в рамках кримінального процесу щодо захисту прав і законних інтересів з різних видів кримінальних злочинів, зокрема таких як грабіж. Грабіж є одним з найбільш розповсюджених видів кримінального злочину проти власності, і полягає у відкритому заволодінні чужим майном (ст. 186 Кримінального кодексу України).

 

Грабіж, пограбування - Адвокат у справі про грабіж в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Послуги адвоката з грабежів - Адвокат у справі про грабежі в Україні:

 

  • консультація адвоката з грабежів
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи по грабежу
  • участь при проведенні процесуальних слідчих дій при розслідуванні грабежу
  • захист інтересів в суді у справах про грабежі
  • апеляція і касація у справах про грабіж
  • збір доказів, інформації та документів
  • послуги англомовного адвоката з грабежів

 

Кримінальне законодавство України визначає кілька видів грабежу, а саме: грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя і здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб; грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдав значної шкоди потерпілому; грабіж, вчинений у великих розмірах; грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою.

 

На відміну від крадіжки, грабіж є більш небезпечним видом злочину, так як має відкритий характер. Іншими словами крадіжка відбувається таємно, а грабіж відкрито. Дуже часто злочин може початися як крадіжка, а закінчитися як грабіж (при виявленні його під час здійснення, скажімо, потерпілим).

 

Залежно від обставин справи, Кримінальний Кодекс України встановлює різні види покарання, за грабіж, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк до тринадцяти років.

 

Тільки професійний кримінальний адвокат у справах про грабіж в Києві та Харкові може надати професійну юридичну допомогу в рамках кримінальної справи про грабіж, розібратися в правильній кваліфікації кримінального діяння, всебічно вивчити матеріали кримінальної справи, дані про особу, виявити пом'якшуючі обставини і здійснити професійний захист при звинуваченні в грабежі.