Авто юрист в Україні


Авто юрист в Україні

Авто юрист по ДТП в Україні надають юридичну допомогу з питань спорів зі страховими компаніями, про позбавлення водійських прав за порушення ПДР, оскарження штрафів, захист у кримінальних справах про заподіяння шкоди здоров'ю внаслідок ДТП або при смертельних випадках при ДТП, по цивільних справах і по справах про адміністративні правопорушення внаслідок порушення ПДР.

Послуги авто юриста в Україні:

 • консультація авто юриста з ДТП
 • оскарження протоколів (перевищення швидкості, позбавлення водійських прав, водіння в нетверезому вигляді і з інших правопорушень) і незаконних дій працівників поліції
 • повернення водійських посвідчень (прав)
 • захист адвокатом у кримінальних справах при ДТП
 • виїзд адвоката на місце ДТП (у разі необхідності)
 • спори зі страховими компаніями з питань страхового відшкодування і по виплатах за полісом ОСЦПВ
 • врегулювання питань виплат за полісом ГО (автоцивілка)
 • оскарження відмови страхової у виплаті страхового відшкодування в суді
 • відшкодування матеріальної та моральної шкоди заподіяної внаслідок ДТП
 • супровід проведення експертиз та юридична перевірка автомобіля
 • адвокатське зберігання документів приватних осіб, а також документів пов'язаних з веденням бізнесу.

Кримінальний адвокат в Україні

Адвокати по ДТП в Україні, мають багаторічний практичний досвід і нададуть Вам кваліфіковану юридичну консультацю, підготують необхідні документи і в разі необхідності нададуть Вам послуги представництва в судах, правоохоронних органах, перед страховою компанією тощо на будь-якій стадії судового процесу. Команда наших співробітників (адвокати по ДТП, експерти, юристи по ДТП) мають головну перевагу - спеціалізація !!!

Страховий адвокат в Україні

Найбільш поширеними ситуаціями, які виникають при відшкодуванні шкоди від дорожньо-транспортної пригоди є: винуватець ДТП не застрахований (не застрахована його цивільно-правова відповідальність перед третіми особами); суми страхового відшкодування за полісом страхування цивільно-правової відповідальності не достатньо для покриття суми збитку; за постановою суду у учасників ДТП визнана обопільна вина; втрата товарного вигляду внаслідок ремонту автомобіля потерпілого в ДТП і відповідно ціни автомобіля і інше.

Англомовний адвокат в Україні

Відшкодування збитків від ДТП з винуватця має велике значення для особи якій заподіяно майнову шкоду від дорожньо-транспортної пригоди. З метою уникнення негативних наслідків необхідно звертатися до юристів та адвокатів по ДТП, які спеціалізуються на справах по ДТП, відшкодування шкоди від ДТП та з питань страхового права, що в кінцевому підсумку дозволить ефективно вирішити ту чи іншу юридичну ситуацію в найкоротші терміни.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top