Адвокат у Порту

Адвокат у Порту, юридична консультація по законодавству Португалії, юридична фірма у Порту, юридичні послуги у Порту для компаній, громадян та іноземців, захист і представництво інтересів в суді


Адвокат у Порту та юридична фірма у Порту


Порту, чарівне та жваве місто, розташоване на півночі Португалії, відоме не лише своєю багатою історією та приголомшливою архітектурою, але й процвітаючим сектором юридичних послуг. Протягом багатьох років наша юридична фірма співпрацює з юридичними фірмами у Португалії та португальськими адвокатами в Порту. Завдяки цій юридичній співпраці в Порту ми можемо надавати клієнтам нашої компанії юридичну допомогу у Порту.

 

Юридичні послуги та адвокат в Порту

 

 

Адвокат у Порту відіграють ключову роль у наданні юридичних консультацій, представництві та підтримці клієнтів у різних секторах. Адвокати з Порту нададуть юридичні послуги, адвокатські послуги у Порту та юридичний супровід.

 

Юридичні послуги у Порту:

 

  • Юридичні консультації у Порту для громадян і бізнесу; підготовка правових документів до суду; представництво інтересів клієнтів в суді; адвокатські послуги для громадян та іноземців у Порту: захист в суді. Отримання документів в державних органах, апостиль.
  • Адвокат з нерухомості у Порту - Право нерухомості (комерційна та житлова нерухомість): юридичний супровід угод з нерухомістю в Порту, перевірка документів.
  • Сімейний адвокат у Порту: сімейне право, розлучення в суді та розподіл майна, міжнародне розлучення, шлюбний договір, аліменти.
  • Спадщина у Порту (нерухомість, бізнес, банківські рахунки): адвокат по спадковим справам в Порту, спадкові спори в суді, спори між спадкоємцями, розділ спадщини через суд, оформлення спадщини.
  • Імміграційні послуги у Португалії - імміграційне право: візові заяви, дозвіл на проживання в Португалії, послуги імміграційного адвоката у Порту, оформлення імміграційних документів, імміграція до Португалії (бізнес-імміграція, інвестиції, купівля нерухомості).
  • Юридичний супровід компаній у Порту: договори, Due Diligence. Податкове законодавство у Португалії: оптимізація податкових структур, корпоративне оподаткування, податкові консультації та оптимізація.
  • Реєстрація компанії у Порту та корпоративне право: заснування бізнесу, підготовка установчих документів компанії; корпоративні спори.
  • Стягнення боргів у Порту за договорами: адвокат по стягненню боргів у Порту; комерційні судові процеси: комерційне право в Португалії, представництво інтересів компаній у комерційних судових процесах, комерційні спори в суді та міжнародний комерційний арбітраж.
  • Захист інтелектуальної власності: реєстрація та захист інтелектуальної власності - адвокат з інтелектуальної власності у Порту, запобігання несанкціонованому використанню та порушенню.

 

Адвокати у Порту надають важливі рекомендації та представництво інтересів у різних юридичних питаннях, гарантуючи, що окремі особи та компанії можуть впевнено та легко орієнтуватися в правовій системі.