+38 (099) 928-93-45   +38 (063) 691-27-89
 rubicon@tcg.net.ua
 +38 (067) 208-76-15   +38 (067) 927-12-90  rubicon-ua

ru ua fr en
es it de pl

Юридична компанія Рубікон надає широкий спектр юридичних послуг вітчизняним та іноземним клієнтам на території України і за кордоном. Завдяки наявності великої міжнародної партнерської юридичної мережі, ми маємо можливість залучати до надання юридичних послуг іноземних адвокатів і юристів, і інших фахівців в більш ніж 30 країнах.
 
Юридична компанія Рубікон спеціалізується на різних напрямках юридичних практик: цивільне та сімейне право (розірвання шлюбу, усиновлення, позбавлення батьківських прав, поділ майна), спадкове право і спадкові спори, кримінальне право, корпоративне право (реєстрація та ліквідація бізнесу, реєстрація представництв іноземних компаній, юридичний супровід бізнесу), комерційне і торговельне право, злиття та поглинання компаній, податкове право, страхове право, імміграційне право (імміграція в Україн і за кордон), арбітраж і стягнення боргів, реєстрація та захист авторських і суміжних прав, операції з житловою і комерційною нерухомістю (юридичний супровід угод), митне право, реєстрація та супровід іноземних інвестицій тощо.
 
Ми надаємо юридичні послуги для бізнесу, що працює в різних сферах: промисловість, сільське господарство, банки та фінанси, будівництво, транспорт, інформатизація, зв'язок, торгівля, страхування, логістика тощо.
 
Наші клієнти знайомі з багаторічною і успішною практикою кваліфікованих адвокатів, юристів та інших фахівців юридичної фірми. Ми не стоїмо на місці і прагнемо до вдосконалення і розширення географії надання послуг. Ми здійснюємо постійний моніторинг законодавства з метою максимально оперативного та всебічного вирішення виникаючих у клієнтів юридичних питань.
 
Ключові партнери Юридичної компанії за кордоном здійснюють свою юридичну діяльність в наступних країнах: США, Польща, Росія, Туреччина, Ізраїль, Іспанія, Грузія.
 
Юридичної компанії Рубікон надає юридичні послуги українською, російською, англійською та іншими мовами. Послугами і консультаціями наших кращих юристів і адвокатів можуть скористатися мешканці будь-якого регіону України та які проживають в інших країнах. Через сайт Юридичної компанії Рубікон Ви можете отримаєте юридичні консультації в режимі on-line.
 
Юридична компанія Рубікон вирішить Ваші питання кваліфіковано і в максимально стислі терміни!

Наші клієнти

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • bb.jpg
  • show_lab.jpg
  • solt.jpg
  • strongsport.png


Інформація

Юридична компанія Рубікон - це провідна юридична фірма з успішною міжнародною та національною практикою. Ми здобули довіру клієнтів і отримали визнання, надаючи значний перелік юридичних послуг за багатьма напрямками юридичної практики.

Контакти

 Україна

 +38 (067) 927-12-90

 +38 (099) 928-93-45

 +38 (067) 208-76-15

  rubicon-ua

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.