+38 067 208 76 15     WhatsApp     Viber     Telegram
  rubicon@tcg.net.ua  

ru ua fr en
es it de pl

Адвокат, юридична компанія, юридичні послуги, захист у суді, консультація

Адвокат, юридичні послуги, консультація, юридична фірма в Туреччині
Адвокат в Україні, адвокат у Харькові, Києві, Одесі, Львові

Юридична компанія Рубікон надає широкий спектр юридичних послуг вітчизняним та іноземним клієнтам на території України і за кордоном. Завдяки наявності великої міжнародної партнерської юридичної мережі, ми маємо можливість залучати до надання юридичних послуг іноземних адвокатів і юристів, і інших фахівців більш ніж в 30 країнах. Постійними юридичними партнерами нашої компанії за кордоном є понад 100 іноземних юридичних компаній і понад 300 приватних іноземних адвокатів. Понад 70% наших адвокатів-партнерів за кордоном - це російськомовні та українськомовні адвокати.


НАШІ ПОСЛУГИМи надаємо юридичні послуги для бізнесу, що працює в різних сферах: промисловість, сільське господарство, банки та фінанси, будівництво, транспорт, інформатизація, зв'язок, торгівля, страхування, логістика тощо.
 
Наші клієнти знайомі з багаторічною і успішною практикою кваліфікованих адвокатів, юристів та інших фахівців юридичної фірми. Ми не стоїмо на місці і прагнемо до вдосконалення і розширення географії надання послуг. Ми здійснюємо постійний моніторинг законодавства з метою максимально оперативного та всебічного вирішення виникаючих у клієнтів юридичних питань.
 
Ключові партнери Юридичної компанії за кордоном здійснюють свою юридичну діяльність в наступних країнах: Україна, Польща, Росія, Туреччина, Ізраїль, Іспанія, Франція, Німеччина, Швейцарія тощо.
 
Юридичної компанії Рубікон надає юридичні послуги українською, російською, англійською та іншими мовами. Послугами і консультаціями наших кращих юристів і адвокатів можуть скористатися мешканці будь-якого регіону України та які проживають в інших країнах. Через сайт Юридичної компанії Рубікон Ви можете отримаєте юридичні консультації в режимі on-line.
 
Юридична компанія Рубікон вирішить Ваші питання кваліфіковано і в максимально стислі терміни!

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.