Реєстрація бізнесу в Польщі для громадян та іноземців

Реєстрація бізнесу в Польщі

+48 515 545 998

WhatsApp, Viber, Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви хочете зареєструвати фірму в Польщі для ведення бізнесу? Ми надаємо всі необхідні юридичні послуги з реєстрації бізнесу в Польщі.
 
 
Найбільш оптимальною формою реєстрації бізнесу в Польщі є реєстрація фірми в Польщі - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SP. Z O. O.). ТОВ відповідає перед кредиторами лише в межах статутного фонду.

 

Ми маємо можливість надати вам послугу електронної реєстрації фірми в Польщі. Цей спосіб оформлення документів не вимагає вашої особистої присутності в Польщі, а також оплати послуг нотаріуса та реєстрації. Крім того, при оформленні документів в електронному вигляді судові витрати будуть значно нижче. Так ви зможете не просто заощадити, але і отримати компанію всього лише через кілька днів. Реєстрація Spółka z O.O в Польщі дає можливість вести підприємницьку діяльність без будь-яких обмежень на території всієї Польщі.

 

В рамках послуги з реєстрації бізнесу в Польщі, наші фахівці також надають послуги оренди віртуального офісу компанії, послуги секретаря, ведення бухгалтерського обліку, юридичний супровід діяльності компанії, оренда юридичної адреси з обробкою кореспонденції.

 

Після того, як фірма буде зареєстрована і має виписку з КРС, члени правління ТОВ та власники можуть подавати документи для отримання службової візи.

 

Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката в Польщі, бізнес-імміграція в Польщу, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, послуги бюро іноземних перекладів, стягнення боргів в Польщі, юридичний супровід бізнесу в Польщі та інші послуги.
Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top