Переоформлення ТОВ

Переоформлення ТОВ

Перереєстрація фірми в Україні сприяє оптимізації і поліпшення господарської діяльності бізнесу і часто викликана необхідністю вносити зміни в організаційну структуру компанії. Перереєстрація компанії в Україні це досить копіткий і складний і процес, що вимагає певної бази навичок і знань. Залежно від складності внесених змін перереєстрація може проводитися від декількох днів до декількох місяців.

реєстрація ТОВ

При зміні складу учасників або засновників компанії проводиться: перереєстрація статуту; реєстрація змін в управлінні статистики; реєстрація змін в податковій інспекції; зміна даних в державному реєстрі.

ліквідація бізнесу

Реєстрація змін складу учасників або засновників підприємства проводитися у випадках: входу нової особи до складу засновників або учасників; виходу особи зі складу засновників або учасників; виходу, входу, заміни особи зі складу засновників або учасників у зв'язку з продажем або передачею іншій особі акцій або частини вкладу статутного капіталу фірми.

юридичний супровід бізнесу

За законодавством України кожен засновник і учасник компанії може продати або передати свої вклади та акції іншим учасникам або новим особам (якщо це дозволяють установчі документи). Тільки загальні збори засновників або учасників компанії можуть кого-небудь виключити або прийняти до свого складу. Примусово виключити учасника можна лише більшістю голосів на загальних зборах засновників або учасників компанії.

стягнення боргів

Документи необхідні для реєстрації зміни в Україні в складі засновників або учасників компанії (перереєстрація компанії): статут в старій редакції; статут у новій редакції; виписка та витяг з ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру); протокол про вихід або вході юридичної особи (або протокол про примусове виключення учасника або засновника); договір дарування, купівлі-продажу або передачі акцій або частини вкладу статутного капіталу фірми; копія паспорта; копія ідентифікаційного коду. Договір про купівлі-продажу корпоративних прав потрібно в обов'язковому порядку завіряти у нотаріуса.

інвестиції

Періодично в процесі діяльності підприємства виникає необхідність внесення змін до реєстраційних документів в Україні, перереєстрації, реорганізації вимагають державної реєстрації: внесення змін до установчих документів підприємства, що вимагають підписання нової редакції статуту: зміна розміру статутного фонду (збільшення або зменшення статутного капіталу); зміна складу засновників, учасників товариства; зміна юридичної адреси товариства; зміна назви товариства; інші зміни в статуті підприємства; внесення змін не пов'язані з установчими документами: зміна директора товариства; внесення змін до види діяльності (КВЕД); зміна організаційно-правової форми підприємства (реорганізація, перетворення).

оформлення спадщини на бізнес

Розробка установчих документів та внесення змін до установчих документів: надання та обслуговування юридичної адреси, внесення змін до статуту, зміна назви, заміна засновників, вихід (виведення) засновників, заміна керівника, видів діяльності, адреси, відновлення втрачених документів, зміна юридичної адреси, переклад в інший район, внесення змін до видів діяльності, отримання довідки з Єдиного державного, отримання виписки з Єдиного державного реєстру, отримання витягу й з Єдиного державного, надання відомостей (інформації) про український юридичну особу або підприємцяи

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top