Нерухомість

Житлова та комерційна нерухомість, земля, юридичний супровід та угод, продаж нерухомості та пошук клієнтів для купівлі нерухомості, пошук варіантів нерухомості.


Агентство нерухомості, комерційна та житлова нерухомість, купівля та продаж


Угоди з нерухомістю можуть бути комплексними, складними та повними потенційних пасток як для покупців, так і для продавців. Якщо ви хочете купити будинок своєї мрії, продати нерухомість або інвестувати в комерційну нерухомість, послуги агентства нерухомості можуть виявитися неоціненними.

Купівля та продаж - Нерухомість:

 

  • Чеська
  • Португалія
  • Швейцарія

 

Однією з основних переваг використання агентства нерухомості є їх досвід та глибоке знання місцевого ринку. Досвідчені агенти - рієлтори добре знаються на тенденціях ринку та вартості нерухомості. Вони можуть надати цінну інформацію про те, які райони процвітають, яка нерухомість має попит і за якою ціною ви можете розраховувати на купівлю або продаж.

 

Об'єкти для інвестицій:

 

 

Спеціалісти можуть спростити пошук ідеальної нерухомості для інвестицій. У їхньому розпорядженні є широкий спектр ресурсів для ефективного продажу нерухомості. Агенти мають доступ до великих баз даних останніх продажів та допомагають визначити ідеальну ціну продажу нерухомості.

 

Угоди з нерухомістю часто включають переговори між покупцями та продавцями та пов'язані зі значною часткою юридичної та адміністративної відповідальності. Агенти з нерухомості виступають у ролі посередників і добре оснащені для управління документами, контрактами та юридичними аспектами купівлі або продажу нерухомості, щоб забезпечити кращу угоду для клієнтів.

 

Ми працюємо з різними бюджетами та надаємо клієнтам додаткові послуги: оціночні послуги, юридичний супровід угод з нерухомістю, супровід процесу отримання кредиту, відкриття банківського рахунку для покупки, нотаріальні послуги, оподаткування операцій з нерухомістю та інші послуги.