Імміграція в Польщу для громадян

Імміграція в Польщу 

+48 515 545 998

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Польща є однією з найцікавіших країн у плані імміграції, особливо для громадян СНД, тому що внаслідок низки культурних та історичних традицій Польща дуже близька до нас. Крім того Польща також є членом Європейського Союзу.

Послуги з імміграції у Польщі

 

У Вас виникла необхідність чи бажання іммігрувати до Польщі, вам необхідна юридична консультація фахівця з імміграції в Польщу чи Вам необхідно уточнити інформацію за існуючими програмами і варіантами імміграції до Польщі, Ви хочете уточнити способи і порядок надання послуг з імміграції в Польщу, контактні дані фахівців з імміграції до Польщі або ж Вам цікаво партнерство з імміграції до Польщі - зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас засобом.

 

Наші фахівці з питань імміграції в Польщу нададуть Вам сприяння і допомогу в зборі, підготовці і правильному оформленні документів для імміграції до Польщі, де б Ви територіально не знаходились. Ми надаємо нашим клієнтам юридичні послуги в Польщі.

 

Важливим з імміграції до Польщі є правильна підготовка і вибір найбільш оптимального способу імміграції в Польщу, правильне оформлення документів для імміграції до Польщі - легалізація документів та проставлення апостиля на документах для імміграції до Польщі, витребування повторних документів необхідних для імміграції до Польщі та отримання довідки про несудимість для надання в Польщу, професійний переклад документів польською мовою в агентстві перекладів іноземних мов з нотаріальним посвідченням польського перекладу документа нотаріусом, у разі потреби.
 
Також наші адвокати, юристи, бухгалтери та інші фахівці, надають додаткові послуги в Польщі: послуги адвоката у Польщі, реєстрація бізнесу в Польщі, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, стягнення боргів в Польщі, юридичне супровождення бізнесу у Польщі, реєстрація та захист авторських прав в Польщі , адвокат по спадкових справах в Польщі, послуги бюро перекладів іноземних мов та інші послуги.
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top