Аліменти

Утримання та аліменти, судові спори щодо аліментів, стягнення аліментів за рішенням суду


Адвокат по аліментах здійснює супровід в суді, збір документів і інформації, бере безпосередню участь у правовідносинах щодо взаємних прав і обов'язків батьків, дітей, подружжя, бабусь і дідусів по аліментах.

 

Послуги зі стягнення заборгованості - аліменти за кордоном

 

 

Також фахівці-адвокати компанії з питань сімейного права мають досвід стягнення аліментів. Послуги адвоката по аліментах в Україні необхідні у випадках, небажання громадян брати особисту участь у судовому засіданні або усвідомлення ними складності судового процесу. Послуга адвоката по аліментах включає в себе: збір документів, складання позовної заяви до суду, подача позову до суду, участь в судовому засіданні, отримання рішення суду по аліментах тощо.

Послуги адвоката по аліментах:

 

 

Стягнення аліментів здійснюється на підставі рішення суду та може стягуватися у твердій грошовій сумі або як частина від усіх видів доходу, заробітку. Сторони в аліментних зобов'язаннях можуть в позасудовому порядку укласти угоду про сплату аліментів, їх розмір, порядок сплати, індексації тощо.

 

За загальним правилом аліменти на дитину виплачуються до досягнення нею повноліття, але як виняток виплата аліментів на повнолітнього дитини, який продовжує навчання, для чого також необхідно звертатися з позовом до суду. Мінімальний розмір аліментів становить не менше встановленого законодавством прожиткового мінімуму. Крім того, розмір аліментів на дитину, може бути встановлений в частині від доходів.

 

При розгляді справ про стягнення аліментів дуже часто клієнтами затребувані такі послуги, як послуги адвоката по розірванню шлюбуміжнародне розлучення, послуги адвоката по розподілу майна.

 


Задати питання