Відшкодування збитків від ДТП в Україні

Стягнення збитків, завданих внаслідок ДТП з винуватця. Відшкодування збитків від ДТП в Україні через суд. Законне стягнення компенсація за шкоду майну та шкоду заподіяну здоров'ю потерпілого внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.


Стягнення шкоди від аварії, відшкодування збитків від ДТП в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Адвокат по відшкодуванню збитку від ДТП з винуватця має велике значення для особи якій заподіяно майнову шкоду від дорожньо-транспортної пригоди.

 

Стягнення шкоди від ДТП - Відшкодування збитків від ДТП в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне
Тернопіль

 

Компенсація збитків від ДТП - Відшкодування збитків від ДТП в Україн:

 

  • консультація авто адвоката по відшкодуванню збитку від ДТП
  • складання юридичних документів з питань відшкодування шкоди
  • представництво інтересів з питань відшкодування шкоди в страховій компанії, МТСБУ, поліції та інших органах
  • захист інтересів в суді та стягнення збитків через суд
  • супровід проведення експертиз та інші послуги

 

Найбільш поширеними ситуаціями, які виникають при відшкодуванні шкоди від дорожньо-транспортної пригоди є такі ситуації: винуватець ДТП не застрахований (не застрахована його цивільно-правова відповідальність перед третіми особами); суми страхового відшкодування за полісом страхування цивільно-правової відповідальності не достатньо для покриття суми збитку; за постановою суду у учасників ДТП визнана обопільна вина; втрата товарного вигляду внаслідок ремонту автомобіля потерпілого в ДТП і відповідно ціни автомобіля і інше.

 

За українським законодавством якщо винуватець ДТП не застрахував свою цивільно правову відповідальність то гарантом відшкодування сум матеріального збитку від ДТП виступає Моторне транспортне страхове бюро (МТСБУ), яке відшкодовує збитки зі своїх резервних фондів. При цьому від потерпілого обов'язкова наявність поліса страхування ГО з відповідності зі ст. 31 Закону України "" Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів »). Сам процес подачі документів для виплати відшкодування по збитку від ДТП носить стандартний характер, але періодично виникають найрізноманітніші ситуації і спори з питання виплат страхового відшкодування з Моторне транспортне страхове бюро по яким необхідно звертатися до суду.

 

У випадках коли сума відшкодування по полісу страхування цивільно-правової ответтственності не покриває розмір збитку, необхідно звертатися з позовом до суду до винуватця ДТП про відшкодування шкоди від ДТП

 

Часто при вирішенні спорів з відшкодування страхового відшкодування возникаю питання врегулювання і узгодження сум страхового відшкодування зі страховою, часто виникає необхідність проведення різних експертиз, також дуже поширеним є відмова страхової у виплаті страхового відшкодування. З метою уникнення тих чи інших негативних наслідків можна звернувшись до фахівців юристів та адвокатів по ДТП, які спеціалізуються на справах по ДТП, відшкодування шкоди від ДТП та з питань страхового права, що в кінцевому підсумку дозволить ефективно вирішити ту чи іншу юридичну ситуацію в найкоротші терміни.