Юридична консультація в Україні


Юридична консультація в Україні

  • юридична консультація по телефону: +380 67 208 7615

Юридична консультація юриста - це ключовий момент у разі виникнення необхідності звернутися за юридичною допомогою, який багато в чому зумовлює подальші перспективи розгляду справи і вирішення різних правових ситуацій. Юридична консультація по законодавству надається в усній формі або письмово. Консультація досвідченого юриста надається клієнтам з урахуванням чинного законодавства та існуючої юридичної судової практики з розгляду різних юридичних справ в Україні.

Сімейне право в Україні

  • юридична консультація по WhatsApp, Viber: +380 67 208 7615

Кримінальне право в Україні

Юридична консультація в Україні - це перше з чого потрібно почати в разі виникнення юридичного питання або ситуації. Як правило, вартість юридичної консультації юрист не дуже висока. Також отримати попередню первинну юридичну консультацію юриста або адвоката дуже часто можна отримати в усній формі по телефону, не приїжджаючи в офіс адвоката. Звернувшись до нас в юридичну компанію, Ви отримаєте професійну юридичну консультацію на високому професійному рівні. Ми розуміємо, що один юрист або адвокат не може в повній мірі розбиратися в усьому українському законодавстві, і тому ми залучаємо до надання юридичних послуг і до проведення юридичних консультацій адвокатів і юристів, які спеціалізуються в різних сферах українського законодавства, зокрема по питаннях: цивільного, кримінального, спадкового, житлового, господарського, податкового, цивільного, митного, адміністративного, імміграційного, трудового, авторського, страхового, банківського права, з питань нерухомості, у справах про ДТП, по стягненню боргів і з інших питань українського законодавства. Також у нас Ви можете отримати юридичну консультації юриста з реєстрації бізнесу, ведення бізнесу, ліквідації бізнесу, банкрутства.

Спадкове право в Україні

  • юридична консультація по Skype: rubicon-ua

Юридичний супровід з питань нерухомості в Україні

Тільки професійні юристи і адвокати з досвідом зможуть на етапі проведення юридичної консультації максимально повно і правильно зорієнтуватися у всіх моментах і визначитися з правильною позицією по тій чи іншій справі.

Міграційне право в Україні

  • юридична консультація on-line російською мовою
  • юридична консультація on-line українською мовою
  • юридична консультація on-line англійською мовою
  • юридична консультація on-line польською мовою

 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top