Стягнення боргу в Україні

Стягнення боргу в Україні

Адвокат по стягненню боргів має досвід стягнення заборгованостей, повернення боргів та не виплачених кредитних зобов'язань фізичних і юридичних осіб в інтересах кредиторів і громадян за кредитними договорами та іншими зобов'язаннями. Послуги адвоката по стягненню боргів в Україні - це цілий комплекс засобів і методів законного впливу на неплатників, кінцевим підсумком якого виступає погашення існуючої заборгованості.

Послуги по стягненню боргів в Україні:

Кримінальний адвокат в Україні

Наша робота починається з того, що на неплатника заводиться персональна справа, після чого відбувається формування шляхом аналізу всієї існуючої інформації про боржника, що дозволяє правильно вибрати манеру спілкування з урахуванням різних факторів на стадії досудового врегулювання, а на стадії виконавчого провадження дає виконавцю необхідні фактичні дані. Маючи досвід роботи і відпрацьовані технології справляння різних боргів, ми працюємо з боргами і заборгованостями від 100000,00 гривень і вище. При роботі з боржниками в деяких випадках ми залучаємо інших наших фахівців, таких як: адвокат у кримінальних справах, адвокат по кредитах і адвокат з нерухомості.

Адвокат з нерухомості в Україні

Ми доводимо роботу по стягненню до логічного завершення - стягнення. У нас це виходить завдяки використанню державного механізму примусу і тісної взаємодії з державними органами законними способами - від досудового стягнення до використання чинного кримінального законодавства. Самостійний повернення боргів вимагає великих витрат, спеціальних знань і співробітників, досвідчений, кваліфікований персонал, напрацьовані схеми, необхідні навички. Також робота покликана допомогти тим організаціям, в діяльності яких мають місце прострочені платежі і недобросовісні неплатники, як фізичні, так і юридичні особи.

Відшкодування збитку від ДТП в Україні

Компанія готова працювати над стягненням заборгованостей для: комерційних банків, кредитних організацій, страхових компаній, компаній відпускають продукцію з відстрочкою оплати, лізингових і факторингових компаній, державних підприємств, організацій житлово-комунального господарства, за боргами споживчого кредитування, автокредитування, іпотечного кредитування, договорами поставки та реалізації продукції. Наша діяльність здійснюється в суворій відповідності з нормами законодавства і включає в себе юридичний аналіз та фінансову експертизу поданих документів за наявними боргами, вироблення і реалізацію оптимальних законних варіантів врегулювання боргових зобов'язань.

Англомовний адвокат в Україні

Наші переваги при стягненні боргів в Україні: висока ефективність у порівнянні з власними службами фінансових установ за рахунок того, що збір заборгованостей є одним з основних видів діяльності Компанії, що в свою чергу заощадить робочий час вашого персоналу і знизить витрати; відсутність фінансових ризиків при роботі з Компанією, так як комісія за послуги вилучається по реально відшкодованих боргів в залежності від суми та віку боргу; істотне зниження іміджевих ризиків замовника пов'язаних з процесом стягнення; одним з головних акцентів є досудове стягнення, що істотно знижує терміни повернення заборгованостей, висока ефективність роботи Компанії. Професійний підхід до стягнення заборгованостей - це економія Вашого часу та коштів.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top