Інвестиції в StartUp

Фінансові інвестиції у StartUp, пошук інвестицій та інвесторів, супровід інвестицій у інвестиційні проекти.


Фінансові інвестиції в StartUp, інвестування стартапів


Юридична компанія спільно з партнерами надає юридичні послуги та супровід StartUp-проектів, здійснює юридичний супровід з питань реєстрації та захисту інтелектуальної та промислової власності, сприяє в пошуку інвестицій (інвесторів) для розробки, впровадження та виходу на широкий ринок StartUp-ів. Ми працюємо з інвесторами, IT-компаніями, юридичними компаніями з більш ніж 10 країн.

 

Супровід інвестиційних проектів - Інвестиції у StartUp:

 

 

Вам необхідні фінансові інвестиції для реалізації і просування Startup? Ми надаємо допомогу в організації та супроводі всього процесу з розвитку та впровадження StartUp-проектів: вивчення перспектив інвестиційного проекту, оцінка проекту, розробка стратегії просування, розвитку та визначення варіантів співпраці, оцінки рентабельності проекту, виходу проекту на ринок, збоір і підготовка всіх необхідних документів, відкриття та організація бізнесу, залучення інвестицій в StartUp, підготовка презентацій для приватних інвесторів і проведення переговорів з інвесторами, супровід угод із продажу StartUp і частки в бізнесі, IT-консалтинг, надання інфраструктури для роботи, розробки і подальшої реалізації проекту та інші послуги. Ми працюємо з Startup, які знаходяться на різних етап розвитку, просування та реалізації.

 

При роботі із залучення інвестицій, ми працюємо із найрізноманітніших напрямів: робота з бізнес-партнерами, участь в конференціях, форумах, зустрічах, презентаціях, участь в конкурсах ідей, робота з приватними інвесторами - бізнес-ангелами, робота з венчурними фондами та з іншими потенційними інвесторами.

 

Наша головна мета - пошук, допомога, підтримка і просування перспективних і потенційних проектів, які маю потенціал і перспективи розвитку, і як результат надання даних проектів нашим партнерам і клієнтам з метою подальшого їх інвестування та зростання.