Оформлення спадщини для громадян та іноземця

Оформлення спадщини

Юридична компанія надає послуги у сфері спадкового права, послуги з оформлення прав на спадщину.

Послуги по спадщині

 
Адвокати у справах спадщини надають юридичні послуги, супровід з питань спадщини для громадян, проведуть необхідні юридичні консультації з оформлення, підготують документи, оформлять спадкоємцям права на нерухомість (квартира, апартаменти, будинок, нежитлове приміщення, комерційна нерухомість, будівля, земля), оформлять спадщину на бізнес (частку у статутному капіталі компанії, акції), на грошові кошти (гроші, рахунок у банку – банківський вклад, дивіденди, страхові виплати). 
 
При успадкуванні адвокати, фахівці надають додаткові послуги: витребування свідоцтв, оформлення документів, переклад документів з іноземної, на іноземну мову, нотаріальне засвідчення перекладу, оцінка нерухомості, землі, бізнесу, послуги нотаріуса по спадщині, послуги з сплати податків, офіційних платежів, зборів; судове представництво по спадщині: відновлення строків прийняття спадщини через суд, встановлення юридичних фактів спорідненості, проживання сім'єю, перебування на утриманні, визнання права власності на спадщину в судовому порядку, збільшення частки, усунення від спадкування, поділ спадщини між спадкоємцями.

Вартість оформлення прав на об'єкти спадкування, нотаріальні витрати, оподаткування спадщини, офіційні платежі, пільги залежить від рівня спорідненості спадкоємця зі спадкодавцем, від законодавства конкретної країни. Витрати можна розділити на кілька категорій: витрати на підготовку документів та довідок, витрати на відкриття та ведення спадкової справи, витрати по спадщині, платежі, податки. У ціну юридичних послуг за спадковим правом не входять та оплачуються окремо витрати: державне мито та судові витрати, офіційні оплати, поштові та кур'єрські послуги, нотаріальні послуги, послуги бюро перекладів. Приватний нотаріус стягує плату за домовленістю із клієнтом.

Додатково нотаріус надає послуги: засвідчення справжності підпису на документах, дозволах, заявах, передача заяви фізичних та юридичних осіб третім особам, посвідчення установчих документів компанії, підписи на статуті, посвідчення підписів на договорах, вчинення виконавчого напису нотаріуса, посвідчення заповіту, засвідчення копій довідок, дипломів, документів, засвідчення підпису перекладача на перекладі, виїзд нотаріуса на місце вчинення нотаріальної дії, нотаріальне посвідчення угод, договорів, зобов'язань, заяв.
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top