Адвокат у Франції, юридичні послуги, юридична фірма


Адвокат у Франції

Юридична фірма Рубікон здійснюючи протягом довгого часу свою юридичну діяльність налагодила добрі партнерські контакти з юридичними фірмами та приватними адвокатами у Франції в таких містах, як: Париж, Марсель, Ліон, Тулуза, Ніцца, Нант, Страсбург і інших. У зв'язку з цим, ми маємо можливість надавати нашим клієнтам сприяння в отриманні юридичної допомоги у Франції. Наші французькі адвокати надають юридичні послуги у Франції в більшості регіонів.

 

Вам необхідні послуги адвоката у Франції? - французькі адвокати нададуть Вам необхідні юридичні послуги на території Франції та юридичний супровід з наступних питань: юридична консультація французького адвоката, послуги адвоката у Франції, оформлення спадщини у Франції, супровід французьким адвокатом угод з нерухомістю, реєстрація фірми, проставлення апостиля у Франції, отримання дублікатів документів тощо.

 

Також для громадян Франції та інших осіб які проживають у Франції, наші партнери надають можливість отримати юридичні послуги за кордоном в більш ніж 30 країнах. Звернувшись до нашої юридичної фірми, Ви завжди зможете отримати послугу що цікавить Вас.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокат в Польщі

 

Адвокат в Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top