Юридичне розслідування юридичних справ та ситуацій

Юридичне розслідування

Юридична компанія надає допомогу клієнтам, що звернулися за такою послугою, як юридичне розслідування з різних юридичних справ.

Послуги проведення розслідування

 
Наші адвокати і юристи - це колишні співробітники правоохоронних органів (слідчі поліції, податкової поліції, оперативні співробітники різних правоохоронних органів, співробітники прокуратури і експерти), які мають великий практичний досвід роботи. Також для надання послуг за даним напрямком ми залучаємо наших партнерів: детективні агентства, приватних детективів, експертів та інших фахівців.

Послуги з юридичного розслідування:

  • захист прав і інтересів при непрофесійному розслідуванні кримінальних справ, при недбалому ставленні або небажанні розслідувати кримінальні справи; пошук свідків і перевірка алібі; приватні розслідування кримінальних злочинів і ДТП, незалежна експертиза, проведення приватного огляду місць подій, пошук, виявлення і фіксація доказів;
  • пошук і виявлення майна і активів боржника (контрагента); розшук майна і активів особи (нерухомість, авто, рахунки в банку, бізнес), розшук боржників і шахраїв;
  • виявлення подружньої зради і фактів подружньої невірності (зрада чоловіка або дружини), виявлення позашлюбних зв'язків, ДНК-тест на батьківство;
  • розслідування шлюбного шахрайства та виявлення шлюбних аферистів;
  • розшук людей, пошук людей які переховуються;
  • збір інформаційного досьє на людину; з'ясування інформації про особу і способі життя; перевірка дітей і підлітків; виявлення та ідентифікація контактів особи; з'ясування інформації та місця реєстрації особи та про фактичне місце проживання; з'ясування інформації про місце офіційної і неофіційної роботи особи; перевірка особи на наявність судимості; перевірка особи на наявність заборон на виїзд за кордон; пошук інформації про особу з баз даних; перевірка документів;
  • перевірка компанії та контрагентів по бізнесу, отримання інформації про фірми; Due Diligence; забезпечення безпеки бізнесу; безпека угод.

 

Адвокати компанії розбираються у всіх тонкощах і сферах юридичної практики і виявляться незамінними при встановленні юридичних фактів, проводять необхідні юридичні консультації, здыйснюють підготовку документів для пред'явлення в суди різних інстанцій. 
 
На жаль, не завжди існує можливість документального підтвердження юридичного факту. У таких випадках, доказ юридичного факту що мав місце відбувається в суді. Наприклад, таким чином доводиться факт проживання громадян в одній сім'ї і спільного ведення господарства; юридичний факт визнання батьківства, усиновлення, реєстрації або розірвання шлюбу; знаходження громадян у родинних відносинах, спільному володінні майном тощо.

 

Проведення адвокатського розслідування з метою встановлення юридичного факту буває необхідним при прийнятті спадщини, поділі спільного майна, при оформленні громадянства. Важливою частиною роботи співробітників юридичної компанії є розшук боржників і стягнення боргу. Вся діяльність наших фахівців з отримання боргів завжди здійснюється тільки при чіткому дотриманні існуючих норм законодавства. Тому нашими клієнтами є не тільки приватні особи, але і великі банки, кредитні організації, страхові та комерційні компанії.

 

Завдяки багаторічній бездоганній роботі, юридична компанія має широкі зв'язки в різних державних і недержавних структурах, що дозволяє залучати до роботи по стягненню боргу будь-яких, необхідних в даному конкретному випадку фахівців. В результаті старанної і копіткої роботи, кожне звернення клієнтів по стягненню боргу було доведено до логічного кінця - тобто його поверненню кредитору.

 

З огляду на те, що спроби самостійного повернення боргу як фізичних, так і юридичних осіб є складною правовою процедурою, радимо Вам звернутися до наших кваліфікованих фахівців для надання даного виду послуг. Впевнені, що така співпраця буде взаємовигідною. Ми завжди зуміємо грамотно проаналізувати всі аспекти ситуації, що склалася і здійснити комплекс заходів, результатом яких буде законне стягнення боргу з неплатника.
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top