Виконання рішення суду за кордоном

Виконання рішення суду за кордоном

Адвокати юридичної компанії і партнери за кордоном надають юридичні послуги з питань примусового виконання рішень судів та з питань супроводу виконавчого провадження та стягнення боргів для клієнтів (громадян і фірм) з України та інших країн в Туреччині, Польщі, Німеччини, Австрії, Франції, Великобританії, США, Канаді, Австралії, Росії, Грузії, Чехії, Словаччини, Італії, Іспанії, Португалії та в інших країнах.

Адвокат по стягненню боргів в Україні

Виконання рішень судів за кордоном на території інших держав залежить від наявності та умов міжнародних договорів. Перспективність виконання рішень українських судів на території іншої країни залежить від наявності між Україною та іншою державою (на території якого має бути виконане рішення суду України) відповідного міжнародного договору, який регулює процедуру виконання судових рішень за кордоном.

Стягнення боргу за рішенням суду в Україні

Міжнародні угоди з питань виконання рішень судів визначають за якими саме правовідносин виявляється правова допомога, які компетентні органи держав компетентні в тих чи інших юридичних питаннях, яка форма звернення (клопотання) про визнання і виконання рішення суду, який перелік документів повинен бути прикладений до клопотання, якою мовою здійснюються відносини з регульованим питань, який порядок надання компетентному органу клопотання і документів.

Арешт майна боржника в Україні

Порядок підготовки та направлення документів про визнання та виконання рішення суду України за кордоном: оформлення клопотання про визнання і виконання рішення суду України за кордоном з долученням відповідних документів; переклад документів на мову країни, на території якої має виконуватися судове рішення; направлення пакету документів до компетентного органу іноземної держави, на території якого має бути виконане рішення суду України.

Стягнення боргів в Україні

За результатами розгляду клопотання компетентний суд іноземної держави приймає рішення про визнання рішення суду України і допущенні його до виконання на території країни або приймає рішення про відмову в задоволенні клопотання. Виконання рішення суду здійснюється відповідно до норм внутрішнього законодавства іноземної держави.

Стягнення боргів за кордоном

Якщо всі умови дотримані і немає підстав для відмови у визнанні рішення, суд виносить ухвалу про допущення рішення іноземного суду до примусового виконання і видає свій виконавчий документ до виконання на своїй території.

Юридичні послуги для бізнесу в Україні

В даний час Україна має договірні відносини з багатьма зарубіжними державами, що передбачають взаємне визнання та виконання судових рішень по: цивільним (сімейним) справах, вироків у кримінальних справах в частині відшкодування шкоди, заподіяної злочином, спорах між господарюючими суб'єктами, суперечкам, дозволеним третейськими судами (комерційним арбітражем).

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top