Отримання документів за кордоном для клієнтів

Отримання документів за кордоном

Фахівці з отримання документів за кордоном надають послуги для громадян і фірм по відновленню і отриманню документів з-за кордону.

Отримання свідоцтв та довідок за кордоном

 
Наші співробітники по роботі з іноземними документами проведуть юридичні консультації по отриманню документів, проведуть пошук інформації необхідної для отримання документів, підготують і правильної оформлять документи для подальшого отримання потрібних документів за кордоном, оформлять документи за кордоном з різних державних органів.
 
Ми надаємо юридичні послуги з отримання документів за кордоном: виписки і свідоцтва з реєстраційних органів про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну прізвища; документи з суду: постанови і рішення судів, матеріали судових справ; документи з податкових органів для приватних осіб і компаній; сертифікати та довідки з правоохоронних органів за кордоном про несудимість та інші юридичні документи за кордоном.
 
Отримати документи за кордоном з реєстраційних державних органів, суду, податкової служби, архіву та інших органів можна виключно за особистої присутності особи щодо якої оформлений документ або на підставі довіреності від нотаріуса або оформленої в консульських установах за кордоном. При оформленні довіреності за кордоном у нотаріуса часто потрібно на документі ставити штамп апостиль на документах за кордоном або проводити консульську легалізацію документів за кордоном.
 
Не можна оформити і отримати документи за кордоном без нотаріальної або консульської довіреності. Тільки представник за довіреністю може офіційно отримати легальні документи за кордоном. Дуже часто документи, які отримані за кордоном без довіреності є підробленими і державні органи можуть їх перевірити. Якщо в результаті перевірки буде встановлено, що документи підроблені або отримані незаконним шляхом, то у осіб, які замовили і отримали ці документи без особистої присутності і без довіреності, можуть виникнути великі проблеми (притягнення до кримінальної відповідальності, депортація, анулювання віз та виду на проживання за кордоном та інше).
Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top