Послуги юридичної компанії для бізнесу та громадян


Послуги юридичної компанії

Юридична компанія надає широкий спектр юридичних послуг, завдяки об'єднанню зусиль понад 170 юридичних компаній, більше 450 приватних адвокатів і юристів по всьому світу, що спеціалізуються в різних напрямках бізнесу. Понад 70% наших юридичних партнерів за кордоном - це російськомовні адвокати. Юридична компанія постійно розширює перелік послуг, що надаються для громадян і компаній.

Послуги юридичної компанії для бізнесу і громадян

  • Послуги адвоката для бізнесу і громадян у справах різної складності та категорій. Юридичні консультації, захист і представництво інтересів в судах та правоохоронних органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, складання юридичних документів для суду on-line. Послуги по імміграції за кордон, підбір імміграційних програм, підготовка пакету документів для імміграції, оформлення посвідки на проживання, громадянства, візи.

 

  • Послуги реєстрації фірм, реєстрація компаній, підприємців, громадських організацій, фондів, представництв іноземних компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками; послуги ліквідації фірм і підприємців, закриття філій, компаній в загальному і прискореному порядку, ліквідація компаній шляхом переоформлення корпоративних прав через зміну власника; перереєстрація бізнесу, зміна видів діяльності, зміна керівника та юридичної адреси компаній, переедення фірм в інший район, зміна засновників, адвокатське зберігання документів, господарські, корпоративні, митні, адміністративні та податкові спори.

 

  • Послуги юридичного супроводу бізнесу для клієнтів з різних країн, консалтингові послуги для фірм, абонентський супровід компаній адвокатами юристами в процесі ведення бізнесу. Послуги по стягненню боргів, стягнення дебіторської заборгованості з підприємств, врегулювання проблемної заборгованості, і розшук боржників і їх активів. Послуги з інтелектуальної власності, захист об'єктів інтелектуальної власності, супровід ліцензійних договорів, реєстрація торгових марок і знаків.

 

  • Послуги з оформлення спадщини, послуги адвоката з спадкового права. Юридичний супровід оформлення спадщини, підготовка документів, відновлення термінів на прийняття спадщини, усунення від спадкування, встановлення юридичних фактів, визнання права власності на спадщину через суд.

 

  • Юридичні послуги з нерухомості: юридичний супровід угод з нерухомістю, питання житлового правка, виселення в судовому порядку і зняття осіб з реєстрації, розділ нерухомості, визнання права власності, реєстрація права власності, узаконення самобудів, контракти; приватний нотаріус, завірення документів, угоди, довіреності, заяви. Послуги агентства нерухомості з питань купівлі та продажу комерційної та житлової нерухомості.

 

  • Послуги бюро перекладів, переклад текстів іноземних мов, переклад текстів різних тематик, переклад більш 40 іноземних мов, технічний переклад, юридичний, економічний та інші види перекладу; апостиль та легалізація документів, легалізація в посольствах і консульствах, проставлення штампу "апостиль", завірення документів, офіційний переклад документів з нотаріальним посвідченням перекладу. Послуги витребування документів з органів реєстрації, архівів, документів про освіту, довідок про несудимість, судових документів та інших документів.
Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Go to top