Послуги юридичної компанії в Україні


Послуги юридичної компанії в Україні

Юридична компанія надає широкий спектр юридичних послуг в усіх областях України і в більш ніж в 30 країнах світу, завдяки об'єднанню зусиль більше 100 юридичних компаній по всьому світу, що спеціалізуються в різних напрямках бізнесу. Юридична компанія постійно розширює перелік юридичних послуг що надаються для громадян та юридичних осіб.

для бізнесу і громадян у справах різної складності та категорій в Україні. Юридичні консультації, захист і представництво інтересів в судах та правоохоронних органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, складання юридичних документів для суду on-line.

реєстрація компаній, підприємців, громадських організацій, фондів, представництв іноземних компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками; ліквідація фірм і підприємців в Україні та за кордоном, закриття філій, компаній в загальному і прискореному порядку, ліквідація компаній шляхом переоформлення корпоративних прав через зміну власника.

послуги адвокатів зі спадкового права. Юридичний супровід оформлення спадщини, підготовка документів, відновлення строків на прийняття спадщини, усунення від спадкування, встановлення юридичних фактів, визнання права власності на спадщину через суд.

юридичний супровід угод з нерухомістю, питання житлового правка, виселення в судовому порядку і зняття осіб з реєстрації, поділ нерухомості, визнання права власності, реєстрація права власності, узаконення самобудів; приватний нотаріус, завірення документів, угоди, шлюбні контракти, довіреності, заяви - агентство нерухомості.

перереєстрація бізнесу, зміна видів діяльності, зміна керівника та юридичної адреси компаній, переклад фірм в інший район, зміна засновників, адвокатське зберігання документів, господарські, корпоративні, митні, адміністративні та податкові спори.

в Україні та за кордоном, переклад текстів іноземних мов, переклад текстів різних тематик, переклад більше 60 іноземних мов, технічний переклад, юридичний переклад, економічний та інші види перекладу. Послуги проставлення апостиля та легалізація документів в Україні та за кордоном, легалізація в посольствах і консульствах, проставлення штампу "апостиль", завірення документів, офіційних переклад документів з нотаріальним засвідченням перекладу. Послуги витребування повторних документів в Україні та за кордоном. Витребування документів з органів РАЦС (ЗАГС), архівів, документів про освіту, довідок та несудимість, судових документів та інших документів.

стягнення дебіторської заборгованості з підприємств, врегулювання проблемної заборгованості, і розшук боржників і їх активів.

підбір імміграційних програм, підготовка пакету документів для імміграції, оформлення посвідки на проживання, громадянства, візи.

захист об'єктів інтелектуальної власності, супровід ліцензійних договорів, реєстрація торгових марок і знаків.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top