Послуги юридичної компанії в Україні


Послуги юридичної компанії

Юридична компанія надає широкий спектр юридичних послуг в усіх областях України і в більш ніж в 30 країнах світу, завдяки об'єднанню зусиль більше 100 юридичних компаній по всьому світу, що спеціалізуються в різних напрямках бізнесу. Юридична компанія постійно розширює перелік юридичних послуг що надаються для громадян та юридичних осіб.


  • Послуги адвоката в Україні та за кордоном у справах різної складності та різних категорій в Україні. Захист і представництво інтересів в судах та правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування.

 

  • Послуги з реєстрація фірм в Україні та за кордоном, реєстрація компаній, підприємців, громадських організацій, фондів, представництв іноземних компаній, реєстрація компаній з іноземними засновниками.

 

  • Оформлення спадщини та послуги адвокатів зі спадкового права. Юридичний супровід оформлення спадщини, підготовка документів, відновлення строків на прийняття спадщини, усунення від спадкування, встановлення юридичних фактів, визнання права власності на спадщину через суд.

 

 

  • Послуги для бізнесу і компаній в Україні та за кордоном, перереєстрація бізнесу, зміна видів діяльності, зміна керівника та юридичної адреси компаній, переведення фірм в інший район, зміна засновників.

 

  • Послуги бюро перекладів в Україні та за кордоном, переклад текстів іноземних мов, переклад текстів різних тематик, переклад більше 60 іноземних мов, технічний переклад, юридичний переклад, економічний та інші види перекладу.

 

 

 

  • Послуги з ліквідація фірм і підприємців в Україні та за кордоном, закриття філій, компаній у загальному та прискореному порядку, ліквідація компаній шляхом переоформлення корпоративних прав через зміну власника.

 

  • Стягнення боргів та розшук боржників і їх активів, стягнення дебіторської заборгованості з підприємств, врегулювання проблемної заборгованості.

 

 

  • Послуги з імміграції за кордон, підбір імміграційних програм, підготовка пакету документів для імміграції, імміграція більш ніж в 20 країн, оформлення посвідки на проживання, громадянства, віз.

 

  • Послуги з реєстрації авторських прав в Україні та за кордоном і об'єктів інтелектуальної власності, захист об'єктів інтелектуальної власності, супровід ліцензійних договорів, реєстрація торгових марок і знаків.

 


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top