Стягнення боргу за рішенням іноземного суду в Харкові, Києві, Україні

Стягнення боргу за рішенням іноземного суду

Адвокати з питань стягнення боргів в Україні і за кордоном, а також з питань супроводу виконання рішень суду та інших органів, постійно надають юридичні послуги з супроводу виконавчого провадження з виконання рішень іноземних судів на території України. Нашими клієнтами з питань стягнення боргів в Україні і з інших питань виконавчого провадження є іноземні громадяни та фірми з Польщі, Туреччини, Німеччини, Словаччини, Франції, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Грузії, Португалії, Греції, Австралії, Канади, США та інших країн.

адвокат по стягненню боргів в Україні

Порядок визнання і виконання рішення іноземного суду в Україні, міжнародних арбітражів, інших компетентних органів іноземних держав регулюється українським законодавством, міжнародними договорами і конвенціями. Порядки визнання рішень іноземних судів має процесуальні особливості.

стягнення боргу за рішенням суду

Рішення іноземного суду визнаються і підлягає виконанню на території України тільки якщо їх визнання та примусове виконання передбачено міжнародним договором або принципом взаємності.

накладення арешту на майно боржника

Рішення закордонного суду в Україні може бути пред'явлене ​​до виконання протягом трьох років з дня набрання рішенням суду законної сили, за винятком рішень іноземних судів про стягнення періодичних сум платежів.

приватний виконавець

Клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду оформляється в письмовій формі з додатком документів по стягненню і подається безпосередньо стягувачем або його законним представником (на підставі довіреності) або іншою особою, якщо це передбачено міжнародним договором.

стягнення боргів за кордоном

Після надання клопотання і належним чином оформлених документів на примусове стягнення за рішенням іноземного суду, яке вступило в законну силу, суд видає виконавчий лист для виконання відповідно до законодавства України про виконавче провадження. Після цього починається сам процес примусового стягнення в Україні.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top