Контакти та офіси партнерів юридичної компанії та офіс


Контакти юридичної компанії

У юридичної компанії діє мережа партнерських офісів за кордоном. Це міжнародний юридичний проект, реалізований на базі партнерів компанії. Ми побудували велику партнерську юридичну мережу.


 

 

Нашими головними партнерами є іноземні юридичні та адвокатські компанії, консалтингові компанії, агенції нерухомості за кордоном. Адвокати надаються послуги для бізнесу та приватних осіб.

 

Юридичні послуги та напрямки юридичної практики: судова практика та судові спори у справах будь-якої складності, внутрішнє право, міжнародний арбітраж, юридичний супровід бізнесу, M&A, продаж бізнесу, нерухомість та угоди з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне та цивільне право, кримінальне право, комерційне та торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, право інтелектуальної власності, податкове право та податкова оптимізація, міжнародне приватне право, імміграція, тендери, господарське право, земельне право, адміністративне та інше законодавство, відкриття рахунків, ліквідація бізнесу та банкрутство.

 

Наша мета – Юридичні професійні послуги без кордонів! - Адвокати компанії надають послуги незалежно від місцезнаходження, країни, національності, мови спілкування.

Задати питання:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Юридичні послуги за кордоном

Go to top