Контакти юридичної компанії


Контакти юридичної компанії

У Юридичної компанії Рубікон існує мережа партнерських офісів за кордоном. РУБІКОН - це міжнародний юридичний проект, який реалізований на базі партнерів юридичної компанії. Ми маємо велику партнерську міжнародну юридичну мереж.


 

 

Нашими партнерами є іноземні юридичні та адвокатські компанії, консалтингові компанії, агенції нерухомості за кордоном тощо. Адвокати надають професійні юридичні послуги для бізнесу і приватних осіб.

 

Юридичні послуги та напрямки міжнародної юридичної практики: судова практик і судові спори у справах будь-якої складності, спадкове право, міжнародний арбітраж, юридичне супроводження бізнесу, M&A, продаж бізнесу, нерухомість і операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне право, кримінальне право, комерційне і торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, право інтелектуальної власності, трудове право, податкове право і податкова оптимізації, міжнародне приватне право, міграційне право, тендери, господарське право, земельне право та нерухомість, адміністративне право, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу, ліквідація бізнесу і банкрутство та інші послуги.

 

Наша мета - Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати юридичної компанії надають юридичні послуги клієнтам незалежно від їх місцезнаходження, країни, національності і мови спілкування.

Запитати у адвоката:
Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Юридичні послуги адвоката в Іспанії

Юридичні послуги адвоката в Польщі

Юридичні послуги адвоката в Італії

Юридичні послуги адвоката в Україні

Юридичні послуги адвоката в Туреччині

Юридичні послуги адвоката в Франції

Юридичні послуги адвоката в Швейцарії

Юридичні послуги адвоката в Литві

Go to top