+38 067 208 76 15         WA         Vib         Tel 

  rubicon@tcg.net.ua 

ru ua fr en
es it de pl

Реєстрація компанії в США, відкриття бізнесу

Реєстрація компанії в США, відкриття бізнесу в США


Доводимо до Вашого відома, що у зв'язку з реорганізацією, Юридична компанія Рубікон з травня 2018 року більше не надає юридичні послуги та послуги адвоката в США. Наші американські адвокати більше не надають клієнтам юридичну допомогу адвоката в США.

 

Діяльність нашої Юридичної компанії тепер повністю зосереджена на наданні юридичних, адвокатських і консалтингових послуг за кордоном в наступних країнах: Польща, Туреччина, Україна, Німеччина, Росія, Франція, Великобританія, Словаччина, Італія, Іспанія, Чехія, Ізраїль, Австралія, Швейцарія, і наші адвокати та інші фахівці надають клієнтам такі юридичні послуги за кордоном:

 
Ви вирішили зареєструвати компанію в США? Вам потрібна юридична допомога в організації всіх процесів з реєстрації бізнесу, вивчення і збір всіх необхідних документів? Наші юристи і адвокати в США нададуть Вам всі необхідні юридичні послуги з відкриття та організації бізнесу на території США.

Спочатку перед реєстрацією бізнесу в США, необхідно визначитися з видами діяльності компанії, організаційно-правовою формою, яким чином буде відбуватися Ваша участь в американській компанії, що реєс рується, як і за рахунок чого буде формуватися статутний капітал компанії в США, які необхідні ліцензії та дозволи, яке буде оподаткування і з іншими питаннями.

Організаційно-правові форми підприємств, що реєструються в США:
  • Sole proprietorship - приватний підприємець (індивідуальне підприємство)
  • Partnership - партнерство
  • General Partnerships - партнерство з необмеженою відповідальністю
  • Limited Partnerships - партнерство з обмеженою відповідальністю
  • Joint Venture - спільне підприємство
  • Corporation - корпорація
  • Limited Liability Company, LLC - компанія з обмеженою відповідальністю
 
Наші адвокати та юристи допоможуть Вам зареєструвати будь-яку організаційно-правову форму бізнесу в США, яка Вас цікавить, в більшості штатів.

Також наші адвокати, юристи та інші фахівці, надають клієнтам додаткові послуги в США: послуги адвоката в США, імміграція в США і оформлення візи в США, юридичний супровід угод з нерухомістю, витребування документів і проставлення апостиля, оформлення довідки про відсутність судимості, послуги агенції з перекладів іноземних мов, пошук інвесторів і отриманні кредитів в США тощо.
 
Звернувшись в нашу юридичну компанію, Ви можете розраховувати на юридичну допомогу кваліфікованих фахівців - імміграційних адвокатів, які в Ваших інтересах розберуться з ситуацією, проведуть підготовку до співбесіди в консульстві, заповнять анкети, допоможуть зібрати і підготувати пакет документів для отримання візи на виїзд в США.

 

Юридична консультація адвоката on-line !

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Ізраїль   Польща
Іспанія   Чехія
    інші країни

 

 

 

 

Адвокат у Харкові

 

 

Юридична компанія в соцмережах

Контакти юридичної компанії

 +38 067 208 7615

 +38 099 928 9345

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.