Контакти юридичної фірми

Зв'язок з компанією та контакти юридичної фірми, контактна інформація про юридичні офіси та з адвокатами компанії.


Адреса, телефон та інші контакти юридичної фірми та адвоката


РУБІКОН - це міжнародний юридичний проект, який реалізований на базі Міжнародної Юридичної компанії Рубікон (ви можете дізнатися контакти юридичної фірми на сайті).

Адвокатські офіси

Компанія має велику міжнародну партнерську юридичну мережу власних та офісів партнерів, надає юридичні та консалтингові послуги. Фірма налагодила партнерські відносини за напрямами юридичної діяльності з професійними адвокатськими бюро, консалтинговими компаніями та агентствами. Нашими партнерами є понад 100 іноземних фірм, понад 300 приватних адвокатів, консультантів та юристів в інших країнах. Більшість наших партнерів за кордоном (понад 70%) - це україномовні та російськомовні адвокати і юристи. Наші адвокати та юристи надають професійні юридичні і консалтингові послуги для бізнесу і приватних осіб.

 

Послуги і практики міжнародної юридичної компанії: судова практик і вирішення судових суперечок, юридичний супровід бізнесу, продаж бізнесу, податкове право і податкова оптимізації, міжнародне приватне право, нерухомість і операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне право, кримінальне право, комерційне і торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, право інтелектуальної власності, трудове право, міграційне право, тендери, спадкове право, міжнародний арбітраж, господарське право, земельне право та нерухомість, адміністративне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, M&A, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу, ліквідація бізнесу і банкрутство тощо.