Контакти юридичної компанії


Контакти юридичної компанії

РУБІКОН - це міжнародний юридичний проект, який реалізований на базі Міжнародної Юридичної компанії Рубікон. Міжнародна Юридична компанія Рубікон має велику міжнародну юридичну мережу власних і партнерських офісів в Україні і за кордоном, надає юридичні послуги у всіх областях України, більш ніж в 700 населених пунктах України та за кордоном більш ніж в 30 країнах світу. У Юридичної компанії Рубікон налагоджені партнерські відносини за напрямками діяльності компанії з юридичними та адвокатськими компаніями, консалтинговими компаніями, агенціями за кордоном. Нашими партнерами є понад 100 юридичних компаній в Україні і за кордоном, більше 300 приватних адвокатів і юристів в інших країнах. Переважна більшість наших юридичних партнерів за кордоном (понад 70%) - це україномовні та російськомовні адвокати і юристи. Наші адвокати та юристи надають професійні юридичні і консалтингові послуги для бізнесу і приватних осіб.

Контакти в Україні

Контакти за кордоном

Послуги і практики міжнародної юридичної компанії: судова практик і вирішення судових суперечок, юридичний супровід бізнесу, продаж бізнесу, податкове право і податкова оптимізації, міжнародне приватне право, нерухомість і операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне право, кримінальне право, комерційне і торгове право, договірне право, угоди з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, право інтелектуальної власності, трудове право, міграційне право, тендери, спадкове право, міжнародний арбітраж, господарське право, земельне право та нерухомість, адміністративне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, M&A, відкриття рахунків для приватних осіб і бізнесу, ліквідація бізнесу і банкрутство тощо.

Юридична фірма

Наша мета - Юридичні послуги без кордонів! - Адвокати та юристи міжнародної юридичної компанії надають юридичні послуги незалежно від локації клієнта, в якій би країні він не був.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top