Адвокат у справі про зброю в Україні – Зброя

Адвокат за ст. 263 КК України – Назаконний обіг зброї. Злочини, пов'язані зі зброєю, незаконний обіг зброї в Україні. Адвокат зі зброї та злочинів пов'язаних з обігом зброї - холодна та вогнепальна зброя. Адвокат у справі зброї в Україні


Зброя в Україні, адвокат у справі про зброю в Україні, незаконний обіг зброї, адвокат зі зброї в Україні

+380 67 208 7615

Адвокат по зброї в Україні та по злочинам пов'язаним з незаконним обігом зброї в Україні, здійснює захист підозрюваного, обвинуваченого, підсудного у кримінальних справах пов'язаних з незаконним обігом зброї в Україні, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 263 КК України).

 

Незаконний оборот зброї - Адвокат у справі про зброю в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Визнається злочином - носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської зброї), бойових припасів - боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Є злочином - носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів або іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

 

Послуги адвоката зі зброї - Адвокат у справах про зброю в Україні:

 

  • консультація адвоката у кримінальних справах пов'язаних зі зброєю в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи пов'язаної зі зброєю; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів у рамках кримінальної справи, інформації та документів;
  • захист інтересів у кримінальних справах по зброї в суді та правоохоронних органах; апеляція і касація на вирок суду;
  • послуги адвоката по зброї для іноземців в суді та правоохоронних органах.

 

Небезпека даного виду злочину полягає в тому, що незаконний обіг зброї в Україні, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв може викликати зростання різного виду тяжких і особливо тяжких злочинів. Об'єктом даного злочину є громадська безпека, життя та здоров'я людей. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умисною формою вини, іншими словами злочин скоюється при повному усвідомленні і розумінні особою своїх протиправних дій.

 

Під вогнепальною зброєю варто розуміти пристрої і пристосування, призначені для механічного ураження цілі на відстані снарядом, що одержує напрямок за рахунок енергії порохового газу. Холодна зброя - це ріжучі, рубають, колють пристосування, призначені для ураження живої сили (ножі, кинджали, кастети, кортики, мечі тощо). Боєприпаси - це предмети озброєння, призначені для ураження цілі і містять розривний, метальний, піротехнічний або вишибний заряди або їх поєднання.

 

Відносно холодної зброї кримінальна відповідальність передбачена лише за носіння, виготовлення, ремонт або збут без встановленого законом дозволу. За скоєння даного виду злочину передбачено кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на сім років. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала владі зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.