Запрошення для іноземця в Україну

В'їзд іноземця в Україну на запрошення. Запрошення для іноземця в Україну. Підготовка документів на запрошення для приїзду в Україну. Оформлення документів на в'їзд до іноземця в Україну на запрошення.


Приїзд іноземного громадянина, запрошення для іноземця в Україну

+380 67 208 7615

Приватне запрошення іноземцю від фізичної особи оформляється у нотаріуса у вигляді нотаріальної заяви. На підставі такого нотаріального запрошення іноземець може оформити в консульстві України за кордоном візу типу С для в'їзду в Україну (гостьова або приватна короткострокова віза).
 

Документи для приїзду та запрошення для іноземця в Україну:

Київ
Харків

 

Віза типу С може бути як разова так і багаторазова і видається на термін до 6 місяців. За такою візою іноземець може приїхати в Україну не більше ніж на 90 днів протягом 180 днів. Запросити іноземця в Україну можуть громадяни України або іноземці, які мають дозвіл на проживання в Україні. Також оформити запрошення можна від імені української фірми, яка має реєстрацію в Україні.

 

Також можливе оформлення довгострокової візи в Україну типу D, яка видається на підставі запрошення на навчання від українського ВНЗ, від державної установи або підприємства, від релігійної організації, від громадської організації, від представництва іноземної компанії в Україні, за зверненням іноземних ЗМІ та компетентних органів іноземних держав або міжнародних організацій.

 

Ми підготуємо для Вас нотаріальне запрошення і правильно його оформимо. Також додатково ми надамо Вам послуги з перекладу документів і нотаріальному посвідченню перекладу у нотаріуса, послуги з оформлення посвідки на проживання в Україні, зареєструємо місце проживання іноземця в Україні, зареєструємо компанію в Україні та надамо інші необхідні послуги.