Адвокат у справі про викрадення авто в Україні

Адвокат за ст. 289 КК України – Викрадення транспортного засобу. Заволодіння автомобілем проти волі власника з метою розкрадання з хуліганських спонукань для скоєння злочину або інших цілей. Викрадення автомобіля в Україні - адвокат у кримінальних справах про автовикрадення. Адвокат у справі про викрадення авто в Україні.


Адвокат по викраденню авто, адвокат у справі про викрадення авто в Україні, викрадення автомобіля в Україні

+380 67 208 7615

Адвокат з викрадення автомобіля в Україні здійснюють професійний захист у кримінальних справах про викрадення автотранспорту.

 

Викрадення автотранспорту - Адвокат у справі про викрадення авто в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Під незаконним заволодінням транспортним засобом, слід розуміти вчинене умисно, з будь-якою метою протиправне вилучення будь-яким способом транспортного засобу у власника чи користувача всупереч їх волі.

 

Захист у справах про авто угон - Адвокат у справах про викрадення авто в Україні:

 

  • консультація адвоката по угону автомобіля в Україні;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про викрадення авто; участь при проведенні процесуальних слідчих дій; збір доказів, інформації та документів;
  • захист інтересів по справах про викрадення авто в суді та правоохоронних органах; апеляція і касація;
  • послуги адвоката у справах про викрадення авто для іноземців в Україні.

 

Кримінальний Кодекс України визначає кілька видів злочинів по незаконному заволодінню транспортними засобами: незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою; ті самі дії, вчинені за попередньою змовою групою осіб або повторно, або поєднані з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо воно заподіяло значні матеріальні збитки потерпілому; дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, поєднані з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчиненого організованою групою, або щодо транспортного засобу, вартість якого у двісті п'ятдесят разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян. Безпосереднім об'єктом даного злочину є суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження транспортним засобом. Додатковим об'єктом злочину може бути здоров'я, життя і власність громадян. Злочин визнається закінченим з моменту заволодіння чужим транспортним засобом і від'їзду на ньому з місця стоянки. При цьому на кваліфікацію не впливає, на яку відстань від'їхав винний і як довго він користувався транспортним засобом.

 

Незаконне заволодіння транспортним засобом для поїздки на ньому при невдалій спробі завести його, проникнення в кабіну машини з метою викрадення та інші подібні дії повинні розцінюватися як замах на незаконне захоплення транспортного засобу. Злочин, передбачений статтею 289 КК України, може бути скоєно тільки з прямим умислом. Винний усвідомлює, що незаконно заволодів транспортним засобом і бажає цього. За злочини пов'язані з викраденням автотранспорту, Кримінальний Кодекс передбачає кілька видів покарання, самим м'яким з яких є штраф, а найсуворішим позбавлення волі на строк дванадцяти років, з конфіскацією майна.