Витребування документів і дублікатів в Україні


Отримання повторних документів

Ми надаємо послуги з отримання та витребування повторних документів в Україні і за кордоном. Необхідність в отриманні дублікатів документів виникає у клієнтів внаслідок різних причин.

 

Ми отримуємо такі документи та їх дублікати:

 

 

Свідоцтва, витяг з РАГС і архівна довідка необхідні для здійснення найрізноманітніших юридичних дій: оформлення спадщини - з метою підтвердження родинних зв'язків, для подання позовної заяви до суду про розірвання шлюбу, з метою підтвердження національності і подальшого оформлення посвідки на проживання або громадянства в Україні чи за кордоном і для інших юридичних дій. 

оформлення спадщини в Україні та за кордоном

Отримання рішення суду або вироку суду також дуже часто необхідно для підтвердження певних юридичних фактів, для подальшого оскарження судового рішення, для стягнення аліментів або для здійснення інших юридичних дій. Дуже часто рішення суду необхідно для надання в органи за кордоном.

послуги адвоката та юридична консультація

Довідка про несудимість необхідна для оформлення посвідки на проживання в Україні та за кордоном або для отримання громадянства, а також для участі в тендері і для інших цілей.

імміграція в Україну

Оформлення українського податкового номера в Україні необхідно громадянам України та іноземцям, які хочуть купити або продати нерухомість в Україні, купити автомобіль, зареєструвати фірму, оформити нотаріальну довіреність, відкрити рахунок в банку, а також для інших цілей.

юридичний супровід угоди з нерухомістю

Ми надаємо допомогу прискореного отримання повторних документів і виписок з органів ЗАГС в Україні з будь-якого міста України, а також з ряду зарубіжних країн. Ви надаєте нам оригінали наявних документів, які підлягають обміну або копії втрачених документів, дублікат яких необхідно отримати повторно. Отримання довідок в районних органах РАГС, архівах, повторних дублікатів свідоцтв про народження, шлюб та інших документів в Україні ви можете здійснити через нашу компанію в будь-якому регіоні України і ряді країн СНД.

 

Відповідно до законодавства України, цілий ряд документів має право отримати особа тільки особисто або довірена особа на підставі нотаріального доручення. Так, зокрема: Довідку (заяву) про сімейний стан може оформити громадянин України (за дорученням документ не видається); Повторні Свідоцтва та виписки з РАГС України (дублікати документів), може отримати особа на підставі довіреності

 
*** Довідка про сімейний стан, оформлена без особистої присутності особи або за дорученням, є недійсною. Свідоцтво або виписка з органів РАЦС, ооформлені без особистої присутності особи або без довіреності, є недійсними.

Фахівці компанії надають послуги витребування повторні документи з-за кордону та послуги витребування довідок про несудимість з-за кордону з більш ніж 30 країн.

 
Запит на витребування документів їх власник може направити в письмовому вигляді за адресою архівних установ України, але очікування відповіді, як показує практика, зазвичай затягується на багато місяців. Ми надаємо Вам допомогу у прискоренні отримання повторних документів, дублікатів документів або витребування нових з будь-якого міста України завдяки наявності великої кількості офісів компанії у всіх областях України.
 
Не підлягають витребуванню посвідчення особи, трудові книжки, військові квитки, свідоцтв про народження на померлого (може бути видана довідка про реєстрацію акту народження).
 
Дуже часто у клієнтів виникає необхідність в оформленні Довідки про сімейний стан в Україні для подальшого укладення шлюбу за кордоном або для оформлення тих чи інших документів для імміграції. Дана довідка про сімейний стан оформляється у нотаріуса.
 
Витребування дубліката диплома про вищу і, середньому або спеціальну освіту вирішуються самостійно або на підставі довіреності при безпосередньому зверненні до навчального закладу на території України, де особа навчалася.
 
Ви перебуваєте за кордоном і не можете самостійно займатися витребуванням документа або його дубліката - скористайтеся нашими послугами. Ми направимо Вам зразок доручення для витребування документа що Васцікавить.
 
Довіреність повинна бути оформлена в українського нотаріуса або в українському консульстві або посольстві на території держави, де знаходиться замовник або оформлена у нотаріуса за кордоном і легалізована за допомогою консульської легалізації або з проставлення апостиля.
 
Також ми можемо після отримання дубліката документа або довідки що цікавить Вас виконати його консульську легалізацію, поставити штамп апостиль, здійснити професійний переклад документа на іноземну мову і надіслати Вам готовий документ міжнародної експрес поштою або іншим зручним для Вас способом.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

Адвокат за кордоном: 

Україна   Туреччина
Чехія   Польща
Іспанія   інші країни

 

Послуги компанії:

 

 

юридична франшиза

 

Адвокат у Польщі

 

Адвокат у Празі, Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові

 

Go to top