Реєстрація місця проживання іноземця в Україні

Державна реєстрація місця проживання іноземця в Україні. Прописка для іноземного громадянина в Україні для оформлення посвідки на проживання в Україні.


Підготовка документів та реєстрація місця проживання іноземця в Україні

+380 67 208 7615

Порядок реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування іноземців в Україні передбачено законодавством. Прописка необхідна іноземцю не тільки для оформлення посвідки на проживання в Україні, а й для реєстрації бізнесу в Україні, для здійснення угод з нерухомістю, для отримання візи і для інших моментів.

 

Прописка для іноземця - Реєстрація місця проживання іноземця в Україні:

Київ
Харків

 

Іноземці або особи без громадянства зобов'язані, протягом 30 календарних днів після виписки з попереднього місця проживання на нове, зареєструвати своє нове місце проживання. Це правила також стосується іноземних громадян, які мають тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні. Іноземець з видом на проживання в Україні зобов'язаний зробити прописку за адресою вказаною в документах, які він подавав при оформленні дозволу на проживання в міграційну службу України, і ця адреса вказується в посвідці на проживання в Україні.

 

Реєстрація місця проживання іноземця здійснюється за однією адресою в Україні. За порушення порядку реєстрації іноземцем місця проживання в Україні встановлена ​​адміністративна відповідальність.

 

Також додатково ми здійснюємо переклад документів та нотаріальне засвідчення перекладу у нотаріуса, оформлення посвідки на проживання в Україні, реєстрацію бізнесу України і надаємо інші послуги.